28.01.2011
Narlı ve C Vitamninli Yeni Ürünler Sizlerle
Doğal nar aromalı ve C vitaminli limonlu tatlarıyla da raflarda yerini almaya başlayan Beypazarı Maden Suyu 2011 yılına hızlı bir giriş yaptı. 2010 yılında ardı ardına aldığı kalite ödülleri ile 54 senelik kalitesini bir kez daha kanıtlayan ... ( devamı )

19.05.2010
Dört Mevsim Sağlık İçin Beypazarı Maden Suyu İçin
Mevsim geçişlerinde doğanın renk değiştirmesiyle insanlara bahar yorgunluğu denen rehavet çökmektedir. Özellikle bahar aylarında hissedilen bu yorgunluğu üzerimizden atmak ve güne zinde başlamak için günde en az 2 şişe maden suyu içmek ... ( devamı )

24.12.2009
2009 yılının en iyi maden suyu “Beypazarı“
3 gün süren uluslar arası katılımlı, Kültür ve Turizm Bakanı Sn.Ertuğrul Günay'ın da katıldığı, kongrenin gala yemeğinde 2009 yılının en iyileri ödülleri sahiplerini buldu. Sektörde 53. senesine girmenin haklı onurunu yaşayan ... ( devamı )
Sektör:

01.12.2009
Bayramda da sağlıklı olmak için “Beypazarı Maden Suyu“ için
En lezzetli ve en doyurucu bayramlardan biri olan Kurban bayramında sağlığınızı ihmal etmeyin. Vücudunuz için gerekli olan minerali almak için “Günde en az 2 şişe” Beypazarı Doğal Mineralli Maden Suyu için. İçeriğinde bulunan 2767,50 ... ( devamı )
Sektör:

21.10.2009
Her zaman genç kalmak isteyenlerin içeceği
Zengin mineral içeriğine sahip maden suyu, uzun ve sağlıklı bir yaşam için evinizden eksik etmemeniz gereken içeceklerin başında geliyor. “Günde en az 2 şişe” sloganıyla maden suyunun günlük yaşamdan eksik edilmemesi gereken bir besin ... ( devamı )
Sektör:

05.10.2009
Sağlıklı hamilelik için Beypazarı Maden Suyu
Hamilelikte dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de alınan besinlerin bebek gelişimi ve anne sağlığı üzerindeki etkileridir. Başta kalsiyum olmak üzere hamilelikte ihtiyaç duyulan zengin mineralleri içeriğinde barındıran maden ... ( devamı )
Sektör:

08.09.2009
Sağlıklı yaşam için “Beypazarı Doğal Maden Suyu“
Sağlıklı yaşamak vücudunuzu neyle beslediğinize bağlıdır. Tıpkı bir üretim fabrikası gibi çalışan insan vücudu, alınan her besini değerlendirip kendini dinç tutmaya çalışmaktadır. Bunları göz önüne aldığımız da gün içerisinde ... ( devamı )
Sektör:

18.08.2009
İçinizi kıpır kıpır eden mineral deposu
Görünüşte renksiz ve sade olan fakat içildiğinde ağzınızda kıpırtılar oluşturarak size keyif veren ve vücudunuzun ihtiyacı olan mineralleri size kazandıran fiyatı küçük faydası büyük lezzeti, Beypazarı Maden Suyu 52 yıllık deneyimi ... ( devamı )
Sektör:

17.08.2009
Beypazarı maden suyu “Sağlığınıza“
Sektörde 52. yılını tamamlayan Beypazarı Doğal Maden Suyunu sektörde bulunan diğer firmalardan ayıran en önemli özellik mineral değerinin yüksek olmasıdır. Mineralin insan sağlığı açısından önemi tartışılmaz bir gerçektir ki, ... ( devamı )
Sektör:

17.08.2009
Beypazarı Maden Suyu
Sağlık her şeyden önce gelir diye mi düşünüyorsunuz? Öyleyse, sağlığınız için önemli olan yararları saymakla bitmeyecek, sağlık ve lezzeti bir arada, 52 yıllık tecrübesiyle ve kaliteli bir iş prensibiyle sizlere sunan Beypazarı ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1