12.11.2012
Yaşam kalitesini ve vücut direncini artıran beslenme önerileri
Kanserde doğru beslenme Yaşam kalitesini ve vücut direncini artıran beslenme önerileri İyi bir beslenme, sağlıklı bir mutfakla başlıyor. Mutfağınıza sağlıklı malzemeler girmiyorsa, o mutfaktan sağlıklı yemeklerin çıkması ... ( devamı )

27.09.2012
Mevsim değişikliklerinde çocuklar iyi uyumalı ve beslenmeli
Mevsim değişikliklerinde çocuklarda yaşanabilecek kaygılı dönemler, anlam verilemeyen sıkıntılar, hareketlilik, inatlaşma, yeme düzensizliklerinin mevsim değişikliklerinde olabileceği düşünülmelidir. Central Hospital Çocuk Sağlığı ... ( devamı )

06.09.2012
Okul alışverişi DiaSA’da uygun fiyata
DiaSA, kaliteli ürünleri uygun fiyata tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. DiaSA’da okul döneminin başlamasına özel “Okula Dönüş Kampanyası” ile birçok kırtasiye ürünü son derece indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.İstanbul, ... ( devamı )
firma: DiaSA

03.09.2012
Kırtasiye Ürünlerindeki Tehlikenin Farkında mısınız?
Yeni eğitim öğretim yılına sayılı günler kaldı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukların düşlerini süsleyen ve özellikle ilköğretim çağında okul stresini eğlenceye dönüştüren kırtasiye ürünleri, bilinçsizce yapılan ... ( devamı )

16.07.2012
Bridge’in lezzet sanatçısı Servet Usta’dan Ramazan için ‘altın’ öneriler…
Bir İstanbul mozaiği sloganı ile Boğaz’da 20 yıldır hizmet veren Bridge Restaurant, yaz aylarına denk gelen Ramazanda daha rahat oruç tutabilmenin yöntemini açıkladı. İftar mönülerine balık ve tavuğu ekleyen, hafif zeytinyağlıların ... ( devamı )

27.12.2011
Çocuklardaki beslenme problemleri kabızlığa yol açıyor
Kabızlığın, çocukların ve ailelerin yaşam kalitesini düşüren önemli bir sorun olduğunu vurgulayan Bayındır Hastanesi Söğütözü Pediatrik Gastroenteroloji Bölümü’nden Doç. Dr. Tümay Doğancı, belirtilerin başlama zamanı ... ( devamı )

06.09.2011
Clarks çocuk ayakkabıları şimdi beslenme çantası hediyeli
Clarks, konforlu ve şık modellerinin yanında çocukların ayaklarına tam uyan eğlenceli ayakkabılarıyla okula gitmeyi daha da keyifli hale getiriyor. Üstelik şimdi çocuk ayakkabıları kız ve erkek çocuklarına özel iki ayrı renk ... ( devamı )

25.04.2011
Tutarlı Diyet’in beslenme uzmanı ve yaşam koçu Gizem Tutar uyarıyor:
Altın Çilek’in kanıtlanmış hiçbir zayıflatıcı ve yağ yakıcı etkisi bulunmuyor!Sağlıklı zayıflamanın ve sağlıklı yaşamanın yolunun doğru beslenmekten ve düzenli egzersiz yapmaktan geçtiğini belirten diyetisyen Gizem Tutar, ... ( devamı )

03.05.2010
UNO Denge Light Formuna Dikkat Edenlerin Vazgeçilmezi Olacak!
Ambalajlı ekmek sektörünün lideri UNO, dengeli bir yaşam için sağlıklı beslenmenin önemini bilenlere ve formuna dikkat edenlere yeni ürünü UNO Denge Light’ı sunuyor. Sağlıklı beslenmede doğru ekmeğin yeri ve önemine dikkat çeken ... ( devamı )
firma: Uno

19.04.2010
UNO ve TOÇEV Çocukların Sağlıklı Beslenmesi İçin El Ele Verdi…
UNO, TOÇEV işbirliği ile 2010 yılı içerisinde 30 bin ilköğretim öğrencisine, öğretmenlerine ve ailelerine doğru ekmeği anlatacak. Un ve unlu mamuller sektörüne evrensel standartlar getirerek, Türk insanına nitelikli ürünler sunmayı ... ( devamı )
firma: Uno
Sayfalar:
1 2 »»