18.09.2013
Edremit Belediyesi 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı
Edremit Belediye Başkanlığı, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, ebediyete intikal etmiş olan gazileri rahmetle, hayatta olan gazileri de minnet ve şükranla anıldığını kaydetti.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ... ( devamı )

09.05.2013
Annelerin Kalbine Giden Yol Dart’den Geçiyor
Önemli günlere özel kampanyalar düzenleyen DARTY, 09-12 Mayıs tarihleri arasında Anneler Günü kampanyası düzenliyor. DARTY yılın en anlamlı günlerinden olan Anneler Günü için tablet bilgisayardan mutfak robotuna fotoğraf makinesinden ... ( devamı )
firma: Darty

09.05.2013
Vatan Bilgisayar’dan Anneler Günü’ne Özel İndirim
Teknoloji perakende zinciri Vatan Bilgisayar, annesine ayrıcalıklı bir hediye vermek isteyenler için “Anneler Günü”ne özel indirim fırsatı sunuyor.Binlerce hediye alternatifini bir arada sunan Vatan Bilgisayar’da anneleri sevindirebilecek ... ( devamı )

18.08.2012
Basın Bülteni Nedir?
Basinbulteni.com NedirBasın Bülteni kuruluşlara basın bülteni dağıtımı servisi sunmaktadır.“Basinbulteni.com” 2002 yılında yayın hayatına başlamış, Türkiye’nin ilk basın bülteni sitesidir. Basın Bülteni yaptığı hizmetle ... ( devamı )

16.01.2012
Türk Cerrahi Derneği Basın Açıklaması
Hekimlere yönelik idari baskılar gündelik yaşamın taciz edilme noktasına vardıBursa’nın Mudanya ilçesinde yılbaşında ameliyat olan 8 yaşındaki ZSK’ya moral vermek için Noel Baba kostümü giyerek hemşirelerle birlikte evini ziyaret ... ( devamı )

10.05.2011
Torium Alışveriş Merkezi Dinazorlara Yolculuk Sergisi Ziyaretçi Kervanına Müjdat Gezen de Katıldı Basın Bülteni
Alışveriş merkezi anlayışına farklı bir bakış açısı getirerek alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Torium Alışveriş Merkezi ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Londra’nın Dünyaca ünlü müzesi Natural History Museum’dan ... ( devamı )
firma: Torium AVM

10.05.2011
Şirket Haberleri Firma Haberleri Basın Bültenleri
Basinbulteni.com, kuruluşlara basın bülteni dağıtımı servisi sunmaktadır.“Basınbülteni.com” 2002 yılında yayın hayatına başlamış, Türkiye’nin ilk basın bülteni sitesidir.30 Kategori de yerel ve global yayın organlarından, sosyal ... ( devamı )

19.05.2010
Basın Bülteni - Pasohaber.com - Yeni bir internet sitesi yayın hayatına başladı...
Yeni bir internet sitesi yayın hayatına başladı...Siyaset, ekonomi, dünya, toplum, spor, kültür sanat, teknoloji ve medyanın nabzını tutan güncel haberlerin yanı sıra özel haberler, gündemi değerlendiren dosya konuları, video ve fotoğraf ... ( devamı )

30.10.2008
Tekpa Passage Basın Bülteni
CUMHURİYET BAYRAMI TEKPA PASSAGE''DA MİNİKLER TARAFINDAN KUTLANDI Birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapan Antalya''nın ilk duvarsız mağazacılık konseptli alışveriş merkezi olan Tekpa Passage AVM''de Cumhuriyet Bayramı ... ( devamı )

30.10.2008
Tekpa Passage Basın Bülteni
Minikler Cumhuriyet Bayramını Tekpa Passage''da kutluyor 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Antalya''nın ilk duvarsız mağazacılık konseptiyle hizmet veren Tekpa Passage AVM''de miniklerin gösterisine sahne olacak. İlkçizgi Çocuk Evi''nin ... ( devamı )
Sayfalar:
1