25.08.2010
Modern Dans Sertifika Programımız Başladı!
TÜRKİYE'NİN İLK M.E.B. ONAYLI MODERN DANS DİPLOMA PROGRAMI!Modern Dans Diploma Programının müfredatını oluşturan, Türkiye'de ilk olarak programına ekleten ve ilk kez öğrenci alan kurum olma özelliği taşıyan Özel Mavidans Bale ... ( devamı )

16.08.2010
Modern Dans Derslerimize Kayıtlar Yılboyunca Sürmektedir!
Modern Dans Hobi derslerimiz, Modern Dans-Çağdaş Dans ile Hobi düzeyinde ilgilenenler kadar, Konservatuarların Modern Dans Bölümlerine hazırlanan adaylara da açıktır.Akademik bir dans ve sahne formu olarak Modern Dans; Klasik Bale ile birlikte ... ( devamı )

01.05.2010
Çocuklar için Dans Derslerimiz Devam Etmektedir!
ÇOCUKLAR İÇİN DANS DERSLERİMİZ:STREET JAZZ DANS DERSİGünümüzde özellikle çocuklar için çok popüler hale gelen Street Jazz Dans, yerli ve yabancı müzikler eşliğinde yapılmakta ve çocukların hareket algısını, beceri ve kapasitesini ... ( devamı )

08.01.2010
T.C. M.E.B. Özel Mavidans Bale ve Dans Eğitim Merkezi
Özel Mavidans Bale ve Dans Eğitim Merkezi Teşvikiye Nişantaşındaki yeni ve modern binasında iki adet dans salonuyla YETİŞKİN ve ÇOCUKLARA yönelik her alanda dans eğitimi vermektedir!Mavidans Bale ve Dans Eğitim Merkezi, kendi alanında uzmanlaşmış ... ( devamı )

18.12.2009
Çocuklarla oyunlu müzik atölyesi Workshop
Muzikalite Sanat MerkeziSizleri, okul öncesi yaş grubu çocukları için, 20 Aralık 2009 tarihinde gerçekleşecek olan ücretsiz workshop çalışmasına davet etmektedir.Okul öncesi yaş grubundaki çocuklarınızı müzik sanatıyla tanıştırmak ... ( devamı )
Sektör:
firma: Muzikalite

08.09.2009
Çocuklar için Klasik Bale Derslerimiz- M.E.B. Onaylı Diploma Programı!
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan Özel Mavidans Bale ve Dans Kursu 2005 yılından bu yana faaliyettedir. Kurumun kurucu olan Ayda Zorlu; halen Genel Sanat Yönetmenliği ve Bale Direktörlüğü görevlerini yürütmektedir. Klasik ... ( devamı )

17.10.2008
Tiyatro, Bale, Opera Dünyasının Dekor ve Kostüm Duayeni Osman Şengezer’den “Dekor ve Kostümlü Anılar“....
Tasarladığı dekor ve kostümler ile 50 yıldır sahnelerde yer alan Osman ŞENGEZER; 1960'tan bu yana imza attığı 470'i aşkın prodüksiyona ait dekor-kostüm tasarımları, eskizler, maketler, sahne fotoğrafları, eleştiri, inceleme yazılarını ... ( devamı )
Sayfalar:
1