03.12.2014
Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantı İçin Ümraniye Av Köşkünde Buluştu
Her ay bir ilçenin ev sahipliğinde gerçekleşen Anadolu yakası Belediye Başkanları Toplantısı bu ay Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Canın ev sahipliğinde Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleşti. Bölgenin sorunlarını ... ( devamı )

15.04.2014
Başkan Saka’ya Jandarma Komutanlarından Ziyaret
Edremit İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İlkay Gül, Ayvalık İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Faruk Özdemir ile birlikte Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya ... ( devamı )

31.03.2014
Op. Dr. Tahsin Görgülü, Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Yardımcı Doçent Olarak Atandı.
22.01.2013 tarihinde toplanan, Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Yardımcı Doçent Doktor olarak Op. Dr. Tahsin Görgülü\\\'nün atanmasına karar ... ( devamı )

04.11.2013
Altyapı’da Büyük Adım
Edremit Belediyesi Başkan Vekili Fatih Çağların talimatıyla, Fen İşleri Müdürlüğü İlçe merkezinde alt yapı yağmur suyu projesini hayata geçirdi. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan birinci projede ... ( devamı )

24.10.2013
Bâb-ı Şefkat dergi fuarında...
Darülaceze Başkanlığının yayını olan Bâb-ı Şefkat dergisi fuarda okuyucusuyla buluştu. Birbirinden farklı tarz ve yaklaşımlara sahip kültür, sanat, ilim, çocuk, tasavvuf, kadın, düşünce ve edebiyat dergi editörlerinin ... ( devamı )

14.05.2013
Op. Dr. Tahsin Görgülü, Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Yardımcı Doçent Olarak Atandı.
22.01.2013 tarihinde toplanan, Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Yardımcı Doçent Doktor olarak Op. Dr. Tahsin Görgülü'nün atanmasına karar verdi.Fakülte ... ( devamı )

29.01.2013
Feshane Trabzon Günleri
Feshane Trabzon’lularla Coşacak 21-24 Şubat tarihlerinde Feshane Kongre ve Kültür Merkezi’nde Geleneksel Trabzon Günleri’ni düzenleyen Trabzon Federasyon (TF) Başkanı Haydar Dulkadiroğlu etkinliğin önemli kazanımları olacağının ... ( devamı )

29.11.2012
Sarıgül, Çocuklarla Köpek Balığı Sergisi’ni Gezdi
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişlili öğrencilerle birlikte Trumph Towers’ta açılan “Köpek Balığı Dünyası Sergisi”ni gezdi. Dünyanın pek çok yerinde sergilenen ve İstanbul Mecidiyeköy' deki Trump Towers Mall' ... ( devamı )

05.09.2012
Volvo, dünya lansmanını internette canlı yayınlıyor!
Volvo Kamyon, en çok satan modeli olan Volvo FH serisinin yeni versiyonunu 5 Eylül Çarşamba günü büyük bir web yayınıyla tüm dünyaya tanıtacak. Lansman etkinliği internette canlı yayınlanacak ve isteyen herkes yeni Volvo FH’ı ... ( devamı )
Sektör:

01.09.2012
TUGİAD Baskanı Ali Yucelen’in Basın Açıklaması
Bugün açıklanan dış ticaret rakamlarını değerlendiren TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, dış ticaret açığının düşürülmesi için ihracatçıların uzun vadeli finansman ihtiyacının giderilmesi gerektiğini söyledi. TÜGİAD Başkanı, ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son