03.01.2013
Ajans Press’ten Üst Düzey Atama…
Ajans Press'e yeni Genel Müdür Yardımcısı atandı. Türkiye’nin Medya Takip Sektöründe öncü ve pazar lideri firması Ajans Press’e Genel Müdür Yardımcısı olarak Bilal Özkan atandı. Bilal Özkan, Ajans Press’in Satış, Pazarlama, ... ( devamı )

03.01.2012
Rixos Hotels yeni yıla, yeni atamalarla girdi
Yeni yıla girerken Rixos Hotels üst yönetiminde atamalar gerçekleşti. Selim Güray Çelik, Finans ve Mali Denetimden Sorumlu Grup Başkan Yardımcısı olarak atanırken, Seyfettin Sağlam İnsan Kaynaklarından Sorumlu Grup Başkan Yardımcılığı ... ( devamı )

06.12.2010
2011 yılına Spor Koçu olarak başlayın...
Milli Eğitim Bakanlığı 2012 yılında Türkiye’de tüm ilköğretim okullarında spor koçluğu yapılanmasına hazırlık yapıyor. Siz Spor Koçluğu için hazırlık yapıyor musunuz? Çok genç nüfusa sahip ülkemizde inanılmaz potansiyeli ... ( devamı )

22.11.2010
SAS Türkiye’nin Müşteri Zekası Ekibine Kıdemli Danışman
Finans sektörünün ileri gelen yöneticilerinden Rakela Semoil, SAS Türkiye Analitik CRM Kıdemli Danışmanı oldu. İş analitiğinin lideri SAS’ın Türkiye ekibi, Müşteri Zekası alanının tecrübeli isimlerinden Rakela Semoil ile ... ( devamı )

21.10.2010
Temsa Global CEO’luğuna Tamer Ünlü Atandı
Temsa Global Sanayi ve Ticaret A.Ş. CEO’luğuna daha önce Sabancı Topluluğu bünyesinde görev almış olan Tamer Ünlü getirildi. Sabancı Topluluğuna 1974 yılında katılan Ünlü, Temsa’nın Adana’da yer alan otobüs fabrikasının ... ( devamı )

05.10.2010
Jabra Türkiye’de büyüyor
Yenilikçi kulaklık çözümleri alanında dünya lideri Jabra’nın Türkiye Kanal Satış Müdürü Deniz Babucoğlu oldu.Deniz Babucoğlu, Jabra Türkiye’de Kanal Satış Müdürü olarak göreve başladı. Babucoğlu, Jabra’nın ... ( devamı )

01.10.2010
HP’nin Yeni Başkan ve CEO’su Léo Apotheker
HP’de gerçekleşen üst düzey yönetici değişiklikleri kapsamında Ray Lane de HP icrada görevi olmayan Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı. HP tarafından bugün yapılan açıklamada daha önce SAP CEO’su olarak hizmet veren Léo ... ( devamı )

03.09.2010
Philips’te Görev Değişimi
Merkezi Hollanda'da bulunan ve 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyadaki en büyük elektronik şirketlerden biri olan Philips’in Türkiye operasyonunda görev değişimi oldu. 2008 yılından bu yana, Philips Türkiye Tüketici ... ( devamı )

26.08.2010
HP’den MEMA Bölgesi’ne Türk Yönetici
3 yıldır HP Türkiye’de Yazılım ve Çözümler Grubu Ülke Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Tayfun Topkoç, 1 Ağustos 2010’dan itibaren HP Ortadoğu Bölgesi Yazılım ve Çözümler Grubu Bölge Müdürü olarak ... ( devamı )

01.07.2010
Goldaş takıda Japon rüzgârı estiriyor
Goldaş, Türk ve Japon halklarının uzun yıllardır süregelen dostluğuna ithaf ettiği yepyeni bir koleksiyona imza attı. Japon kültürüne özgü pek çok simgenin yer aldığı bu çok özel koleksiyon, 2010 Türkiye’de Japonya Yılı ile ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»