13.01.2014
Sevgililer gününde sevdiklerinize Colin’s Şıklığını Armağan Edin!
Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, yaklaşan Sevgililer Günü’ne özel sevdiklerine hediye almak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor. COLIN’S, geniş jean seçeneklerinin yanında tamamlayıcı ... ( devamı )
Sektör:
firma: Colin’s

07.01.2014
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nden Ziyaretçilerine Yeni Yıl Armağanı…
Her zaman heyecanlı ve çarpıcı aktivitelerin ev sahibi olan #BeylikdüzüMigrosAVM, yeni yılda da renkli aktivitelerine devam ediyor. 2014’ün ilk aktivitesiyle ziyaretçilerine unutamayacakları bir deneyim ve çok özel bir sohbet şansı yaşatacak ... ( devamı )

27.12.2011
% 100 Ekolojik Pazarlardan Yeni yıl Armağanı!
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin danışmanlığı ve denetiminde, yerel yönetimlerin ortaklığında kurulan ve sürdürülen %100 Ekolojik Pazarlarda üreticilerden, ekolojik ürün kullanıcılarına her tezgahta başka bir armağan ... ( devamı )

06.05.2011
Akşan Yapı ve 35. Sokak’tan geleceğe armağan: Çocukların düşlediği sokaklar, gerçek oluyor!
Akşan Yapı’nın organize ettiği “23 Nisan - Hayalindeki Sokağı Çiz” konulu resim yarışması, çocukların hayallerinden yola çıkarak geleceğin yaşamaya değer kent tasarımına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Yarışmaya resmettikleri ... ( devamı )

29.04.2011
Hayatınızın en özel kadınına armağan!
8 Mayıs Anneler Günü’nde hayatındaki bu özel kadını farklı bir armağanla kucaklamak isteyenler Cibali ‘Tarihi Ottoman Balıkçısı sizin için zengin bir kahvaltı menüsü hazırladı. Bu özel mekanda muhteşem ... ( devamı )

26.04.2011
TÜGİAD Çukurova Şubesini Açtı
Genç İşadamları Anadolu’da ‘Bölgeye Odaklı’ Modelle Örgütleniyor Bu yıl kuruluşunun 25. Yılını kutlayan Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD), örgütlenme konusunda yeni bir model oluşturarak, Çukurova Şubesi’ni ... ( devamı )

25.04.2011
Ar Yıldız’dan annelere Viole çaydanlık
Ar Yıldız’ın 81 ilde 500’ün üzerindeki bayisinde, Anneler Günü için her anneyi mutlu edecek, kullanışlı armağan seçenekleri yer alıyor. Ar Yıldız, Anneler Günü kampanyasında, annesini sevindirmek isteyenler ... ( devamı )

01.09.2010
Uzun Tatil Öğrencinin Motivasyonunu Düşürüyor...
Erken Çalan Zil... Uzun süren yaz tatilinin öğrencilere yararlı mı yoksa zararlı mı olduğu yolundaki tartışmalara Özel MEF Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ayfer ARMAĞAN açıklık getirdi.Ayfer ARMAĞAN, MEF Okulları’nda yeni ... ( devamı )
Sayfalar:
1