25.05.2015
Anneler Günü Haftasında Bursalı Modacının İlham Kaynağı Amazon Kadını
Anneler Günü Haftasında Bursalı Modacının İlham Kaynağı Amazon Kadını Bursa zengin ve renkli cemiyet hayatıyla bilinen birkaç şehirden biridir. Dolayısıyla, eğlence hayatını çok seven, cemiyet hayatını damarlarında yaşayan ... ( devamı )

07.05.2014
Anneni mutluluktan uçurmaya hazır mısın?
Uygulamaya katıl; anneyi 10 Mayıs\'a kadar ulaştırabileceğin en yüksek seviyeye ulaştır, 11 Mayıs\'taki Deniz Uçağı ile İstanbul Turu\'na annen ile birlikte katılma şansın olsun! Unutma ne kadar çok arkadaşını davet edersen, o kadar ... ( devamı )
Sektör:

02.05.2014
Akel, yeni tost makinesiyle annelerin hayatını kolaylaştırıyor
Akel Elektrikli Ev Aletleri, yeni tost makinesiyle “Anneler Günü’nde anneme ne alsam” telaşına son veriyor. Sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlamak isteyen annelerin hayatını kolaylaştıran Akel Tost Makinesi’nin üç farklı modeli ... ( devamı )

15.04.2014
Chıcco’dan Anneler Gününe Özel “Doğum Odası Süsleme” Hediye
Her şeyden önce “bebeklerin mutluluğunu” esas alan dünyaca ünlü bebek markası Chicco, Anneler Günü’ne özel “Doğum Odası Süsleme” hediye ediyor. Mutluluğun bebekken başlayan bir yolculuk olduğunu ve bebekleri nasıl ... ( devamı )

09.05.2013
Annelerin Kalbine Giden Yol Dart’den Geçiyor
Önemli günlere özel kampanyalar düzenleyen DARTY, 09-12 Mayıs tarihleri arasında Anneler Günü kampanyası düzenliyor. DARTY yılın en anlamlı günlerinden olan Anneler Günü için tablet bilgisayardan mutfak robotuna fotoğraf makinesinden ... ( devamı )
firma: Darty

09.05.2013
Vatan Bilgisayar’dan Anneler Günü’ne Özel İndirim
Teknoloji perakende zinciri Vatan Bilgisayar, annesine ayrıcalıklı bir hediye vermek isteyenler için “Anneler Günü”ne özel indirim fırsatı sunuyor.Binlerce hediye alternatifini bir arada sunan Vatan Bilgisayar’da anneleri sevindirebilecek ... ( devamı )

19.10.2012
En çok doğum günlerinde hediye alınıyor!
Türkiye’nin ilk sosyal hediye alışveriş platformuGruphediye.com’un yaptığı anket Türkiye’nin hediye alma alışkanlıklarını ortaya koydu. Ankete göre katılımcılar en çok doğum günlerinde hediye vermeyi tercih ediyor ve bir ... ( devamı )
Sektör:
firma: Gruphediye

07.05.2012
Annenizi Mutlu Etmek İçin Aradığınız Herşey Jimmy Key’de
Jimmy Key, Anneler Günü’ne özel tasarımları ile birbirinden şık hediye seçeneklerini siz ve anneniz için sunuyor. Annenizin içini açacak, ona enerjik bir hava katacak tasarımları Jimmy Key’de bulacaksınız. Bu Anneler ... ( devamı )

07.05.2012
Hisar İle Annelere Daha Fazla Zaman Kalıyor
HİSAR İLE ANNELERE DAHA FAZLA ZAMAN KALIYOR Her zaman anneniz sizi düşündü. Şimdi sıra sizde; annenize Hisar’dan Nis Düdüklü Tencere hediye edin, mutfakta geçireceği zaman size kalsın. Nis Düdüklü Tencere, portatif alarmı ... ( devamı )
firma: Hisar

07.05.2012
Anneler, Kayseri Park’ta eğlenirken kazanacak
Kayseri Park, 11-12-13 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği Dart Oyununda başarılı olan ziyaretçilerine Anneler Gününe özel seçilmiş birbirinden değerli hediyeler kazandıracak. Oyuna katılmak için 100 liralık alışveriş yapmak ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son