28.04.2009
Anneye en güzel hediye; sonsuz sevgi ve masumiyet
Anneler dünyanın en özel ve değerli varlıkları. Annelere duyulan sevgi ve minnettarlığı anlatmak çok zor olsa da yapılacak güzel bir hediye seçimi ile onları ne kadar çok sevdiğimizi gösterme şansımız var. Bu yıl annenize inci ve ... ( devamı )

27.04.2009
Annenizi Urza’da brunch ile mutlu edin
Anneler Günü’nü kutlayacağımız, Mayıs ayının ikinci pazarına çok az kaldı. Hayatınızın en önemli kadınlarını, bu özel günlerinde mutlu edecek planlar yapmaya başladınız mı? Size çok özel bir önerimiz var. Annenizi ya da ... ( devamı )

27.04.2009
Nacar’dan annenize özel, stil sahibi ve son derece zarif bir saat
En güzel zamanlarını size veren annenize, NACAR ile zamanın en güzelini hediye edin.Göz alıcı bu Nacar tasarımı, annenizin zarafetine layık.Nacar'ın anneniz için saati, bir kadının zarafetini tamamlayan, profil boyunca işlenmiş pırıltılı ... ( devamı )

27.04.2009
Annenizi Conrad İstanbul lüksü ile sevindirin
Ailece keyifli vakit geçirip, annesini bu özel günde şımartmak isteyenler bu sene de Anneler Günü’nde Conrad İstanbul’da buluşuyor!Conrad İstanbul, Anneler Günü’nde aileleri otelin giriş katında bulunan ve ferah atmosferi ile bahar ... ( devamı )

22.04.2009
Annemin güzel ellerine LCN Sıkılaştırıcı El Kremi
Bu Anneler Günü’nde klasik ve gelip geçici hediyeler yerine, faydalı ve sağlıklı bir hediyeyle annenizin kalbini çalın. Ona sağlığı ve güzelliği armağan edin. Dünyada sayısız kadının tercihi ünlü Alman markası LCN’in Sıkılaştırıcı ... ( devamı )

22.04.2009
Annelerin hediyesi Watsons’tan
Her zaman en ekonomik, güzellik ve bakım alışverişini yapabildiğiniz Watsons, annenizi de düşünüyor.Anneler Günü’nde annenizin güzel saçları için ideal ve hesaplı bir hediye arıyorsanız, mayıs ayında, 40 TL’lik alışveriş karşılığında, ... ( devamı )

22.04.2009
Anneler Günü Epengle ile mükemmel olsun
Annelerimize olan sonsuz sevgimizi göstermenin en özel zamanlarından biri şüphesiz “Anneler Günü” dür. Bu özel günü unutulmaz kılmak isteyen Epengle, zengin ürün çeşitliliği ve avantajlı indirim kampanyası ile tatlı telaşımıza ... ( devamı )

16.04.2009
Pierre Cardin’den Anneler Günü’ne özel şık tasarımlar
Saat modasının güçlü temsilcisi Pierre Cardin, 2009 yılı kolesiyonunda yer alan zengin seçenekleriyle annenize özel tercih edebileceğiniz hediyeler arasında yer almaya aday.Deri, metal kordon seçeneğine sahip koleksiyonda yuvarlak, oval, ... ( devamı )
Sayfalar:
 ilk  «« 6 7 8