07.05.2012
Krispy Kreme’den annelere en tatlı çiçekler…
Özel günlerde özel tatlar sunmayı gelenek haline getiren Krispy Kreme, 75. yılında, Anneler Günü’nü, tüm dünyada özel tasarladığı pembe, beyaz ve sarı renkteki Çiçek Doughnutları ile karşılıyor. Uzakdoğu, Avrupa ... ( devamı )

07.05.2012
En Güzel Anneler Günü Hediyeleri Watsons’ta
Türkiye'nin AVM'lerde en beğenilen ve en çok tercih edilen güzellik ve kişisel bakım mağazaları seçilen Watsons’tan Anneler Günü için yüzlerce hediye seçeneği... Watsons mağazalarında anneleri çok mutlu edecek ... ( devamı )

07.05.2012
En güzel Anneler Günü hediyesi ArenaPark’ ta
ArenaPark, ‘Annenizin mesajı sizden, hediyesi ArenaPark’tan’ adını taşıyan bir yarışma düzenledi. Yarışmaya katılmak için 5-13 Mayıs tarihleri arasında ArenaPark’ta bulunan mağazalardan 25 lira alışveriş yapmak yeterli. Yarışmada ... ( devamı )
Sektör:

24.06.2011
Jabra ve Logitech dağıtım anlaşması yaptı
Jabra, Birleşik İletişim (UC) alanındaki kanal varlığını güçlendirmek için Logitech’le dağıtım anlaşması gerçekleştirdi Jabra ve Logitech, Birleşik İletişim (UC) alanında büyüme fırsatlarını değerlendirmek ... ( devamı )
firma: Jabra

11.05.2011
444Çiçek İstanbul da annelere en çok beyaz gül hediye edildi
Anneler Günü’nde Türkiye’nin dört bir yanındaki anneler çiçeklere boğuldu. Online çiçek siparişinde kaliteli hizmetin adresi www.444cicek.com’un Anneler Günü için yapılan siparişlerden derlediği istatistiki veriler, illere göre ... ( devamı )

09.05.2011
Dumankaya dan Anneler Günü ne Özel Ödüllü Yarışma
Dumankaya, Facebook ve Twitter üzerinden düzenlediği yarışma ile en iyi anneler günü mesajını yazan katılımcıları konsere gönderdi. Istanbul – Teknolojiyi sadece konut üretiminde değil, yaşama alanlarıyla bütünleştirerek ... ( devamı )

06.05.2011
Açev İçin Tasarlanan Pırlanta Kolyeler Marks & Spencer larda.
Anneler Günü için Marks&Spencer’da satışa sunulan ve Zen Diamond tarafından AÇEV’e (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) destek amacıyla özel olarak tasarlanan pırlantalı kolye ve bileklikler ile annelerimizin mutluluğu bir kat daha artacak ... ( devamı )

06.05.2011
Clarks Ayakkkabı Türkiye, birbirinden rahat yeni sezon modelleriyle Anneler Günü’nde de en güzel hediye seçeneği olmaya devam ediyor
Özgün tasarımlarıyla rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Clarks, Anneler Günü’nde de en güzel ve en özel hediye seçeneği olmaya devam ediyor. Ayak tabanına birebir uyumlu özel tasarımlarıyla adımlarınıza hakettiği konforu ... ( devamı )

06.05.2011
BuldumBuldum com dan özel annelere, özel hediyeler!
Dublör kullanmaktan hoşlanmayan şampiyon annelere… BuldumBuldum.com’da ‘en kıymetlimiz annelerimiz’ e özel hediyeler, meraklılarını bekliyor. Annelerimiz; hastalığımızda, sağlımızda, hayatın önümüze çıkardığı ... ( devamı )

06.05.2011
Jabra Avaya Dev Connect Programı Platin Üyesi Oldu
Yenilikçi kulaklık çözümleri alanında dünya lideri Jabra, Avaya Birleşik İletişim için kaliteli ses çözümleri sunan Avaya DevConnect Programı’nda Platin Üyeliğe yükseldi. Yenilikçi eller-serbest ses çözümleri mükemmel ses ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son