23.07.2012
Belediyeler İle Tapu Daireleri Entegre Olmalı
Ülkemizde son dönemde, çarpık kentleşmenin önüne geçilmesi amacıyla birçok düzenleme yapılıyor. Bu kapsamda Yapı Denetim Yönetmeliği, iskan zorunluluğu gibi birçok uygulamayla, yeni yapıların yasalara uygun bir şekilde inşaa ... ( devamı )
Sektör:

28.06.2012
Kiracıların Beklentileri Gerçekleşmedi
Borçlar Kanunu’nda yer alacak ve kiracıların korunmasına yönelik düzenlemelerin, 1 Temmuz itibarı ile yürürlüğe girmesi bekleniyordu. Ancak, Kiracıların umutla beklediği düzenleme 8 yıl sonraya ertelendi. Altın Emlak Genel Müdürü ... ( devamı )
Sektör:

01.03.2012
Kira Beyannamesi Vermeyenlere Ağır Yaptırımlar Geliyor
Maliye Bakanlığı’nın kayıt dışı ekonomiyi “kayıt altına almak” için başlattığı “Önceden Hazırlanmış Kira Beyanname Sistemi” 01 Mart’ta uygulamaya geçiyor. Mart sonuna kadar beyanda bulunmayanları, geriye dönük 5 yılın ... ( devamı )
Sektör:

05.12.2011
Vekalet Verirken Aman Dikkat
Ülkemizde; satış, bağış, taksim, hisse devri, miras intikali başta olmak üzere, bir çok tapu işlemi, ilgilisi tarafından değil, ilgilisinin vekalet verdiği bir başka şahıs aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Altın Emlak ... ( devamı )
Sektör:

21.09.2011
Altın Emlak ın yıl sonu hedefi 60 bayii!
Emlak sektörünün kamu kurumlarından onaylı en sistemli zinciri olan Altın Emlak, Türkiye’de faaliyet gösteren 40 bayisini yıl sonunda 60 bayiye çıkartmayı hedefliyor. Altın Emlak’ın hedef illeri arasında ise Ankara, İzmir, Denizli, ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1