08.04.2016
Saçlarınızı Altın Gibi Parlatacak Formül Bulundu!
NEO HAIR TINSEL ÇILGINLIĞI Bu yaz saçlarınızdaki ışıltılar ile göz kamaştıracaksınız! Son yılların en dikkat çeken aksesuar grubu hiç şüphesiz ki saç aksesuarları. Saç tüyleri, saç bantları, saç ipleri, rastalar, ... ( devamı )

23.09.2013
‘50’sinde Erkek’ Portakal’ın Konuğu
Gazeteci Tuluhan Tekelioğlu’nun “50’sinde Erkek” adlı ünlü belgeseli 50. Uluslar arası Antalya Altın Portakal Film Festivali programı kapsamında gösterime girecek.AKM Perge Salonu’ndaki gösterimin ardından Tuluhan Tekelioğlu’yla ... ( devamı )

03.09.2013
Altın Portakal’da Yarışacak Kısa Film ve Belgeseller Açıklandı
Antalya Büyükşehir Belediyesi – Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle gerçekleştirilen 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yarışacak kısa film ve belgeseller belli oldu. Antalya Büyükşehir Belediye ... ( devamı )

25.03.2013
Hemenisara.com 2013’ü Altın Yılı Olarak Hedefliyor
İşverenlerin, insan kaynakları profesyonellerinin en çok ihtiyaç duyduğu nitelikli aday havuzuna ulaşmanın; en kolay ve en hesaplı yolu olmayı kendine ilke edinen hemenisara.com, her gün geliştirdiği kullanım ayrıcalıkları ve avantajlarıyla, ... ( devamı )

08.11.2012
Koç Yapı İnşaat ve Dervişoğlu İnşaat Altıner Residence Teslim Töreni
Ayrıcalıklı bir yaşam tarzı sunan; Altıner Residence’dan görkemli teslim!Koç Yapı İnşaat ve Dervişoğlu İnşaat işbirliğinden doğan; Bağdat caddesinin en ayrıcalıklı projelerinden Altıner Residence görkemli teslim töreni ... ( devamı )

03.09.2012
Portakal’da Yarışacak Kısa Film ve Belgeseller Açıklandı
Antalya Büyükşehir Belediyesi – Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle gerçekleştirilen 49.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yarışacak kısa film ve belgeseller belli oldu. Antalya Büyükşehir Belediye ... ( devamı )

31.08.2012
Altın Portakal Savaşa Karşı!
Antalya Büyükşehir Belediyesi&Antalya Kültür Sanat Vakfı işbirliğiyle 6-12 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, çok özel bir gösterim programına evsahipliği yapacak. ... ( devamı )

12.08.2012
TPC’ ye uluslararası kalite ödülü
Websitemiz " http://www.turkishpaintings.com ", Business Initiative Directions (BID) tarafından, her yıl düzenli olarak verilen ve dünyanın en prestijli ödülü olan "World ... ( devamı )

26.07.2012
PRNet A.Ş Haftanın En’lerini” 5 başlık altında sıraladı;
HAFTANIN EN’LERİ PRNet A.Ş, geçtiğimiz hafta basında en çok bahsi geçen olay ve kişileri raporladı. 16 – 22 Temmuz tarihleri arası yapılan araştırma sonuçlarına göre, “Haftanın En’lerini” 5 başlık altında sıraladı;HAFTANIN ... ( devamı )

23.07.2012
Belediyeler İle Tapu Daireleri Entegre Olmalı
Ülkemizde son dönemde, çarpık kentleşmenin önüne geçilmesi amacıyla birçok düzenleme yapılıyor. Bu kapsamda Yapı Denetim Yönetmeliği, iskan zorunluluğu gibi birçok uygulamayla, yeni yapıların yasalara uygun bir şekilde inşaa ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1 2 3 »» son