08.04.2016
Saçlarınızı Altın Gibi Parlatacak Formül Bulundu!
NEO HAIR TINSEL ÇILGINLIĞI Bu yaz saçlarınızdaki ışıltılar ile göz kamaştıracaksınız! Son yılların en dikkat çeken aksesuar grubu hiç şüphesiz ki saç aksesuarları. Saç tüyleri, saç bantları, saç ipleri, rastalar, ... ( devamı )

09.12.2013
İpekyol’dan Yılbaşına İçin Feminen Bir Koleksiyon
Feminen çizgisiyle dikkat çeken Ipekyol kadınının, yeniden yorumlanan lüks detaylar ile yepyeni bir görünüme kavuştuğu yılbaşı koleksiyonlarında; altın işlemeler, transparan dokular, şifon ve ipeksi dokunuşlar öne çıkıyor. Kristal ... ( devamı )
Sektör:
firma: İpekyol

29.01.2013
İlk Spor Saat Markası Sector Türkiye’de..!
1973 yılında ilk spor saat markası olarak üretilmeye başlayan Sector,o yıldan bu yana sektördeki öncülüğünü devam ettirmektedir.Sector, kendi limitlerini zorlamayı, yeni maceralara atılmayı, vazgeçmeyi kabul etmeyerek her zaman özgür ... ( devamı )

29.01.2013
Bulova Precisionist Dünyanın En İleri Teknolojisine Sahip Kronografı
Dünyanın En İleri Teknolojisine Sahip Kronografı Bulova Precisionist’in sürekli hareket halindeki saniyesiyle dünyanın en dakik saati olması konusundaki iddiasına bir yenisi daha eklendi Silikon kayış ya da çelik kordon alternatifleriyle, ... ( devamı )

14.01.2013
Kapıda Ödeme Seçeneğiyle Güvenli Alışveriş weddingdekor.com’da
Kapıda Ödeme Seçeneğiyle Güvenli Alışveriş weddingdekor.com’da Türkiye’nin ilk evlilik temalı sitesi weddingdekor.com, Aras Kargo işbirliğiyle üyelerine kapıda ödeme seçeneği sunuyor. Aynı zamanda kampanyalarına da hızla ... ( devamı )

08.01.2013
weddingdekor.com E-ticaret Pazarında
Evlilik hazırlığındaki çiftlere, annelere çeyiz, bebek ve dekorasyon konusunda öneri ve ürünler sunan weddingdekor.com, Ekim 2012’de yayın hayatına başladı. Farklı içeriğiyle dikkat çeken site evlenme kararı alan çiftlere ... ( devamı )

02.10.2012
Horizon Mum Decoration İstanbul Serisi
İstanbul’un tüm ışıltısı, evinizin içinde Yüzyıllardır edebiyattan sinemaya, müzikten resme sayısız sanatçıya ilham veren İstanbul ve eşsiz silüeti, Horizon ile dekorasyonun vazgeçilmezi mumlar için de benzersiz tasarımlara ... ( devamı )

05.01.2012
Goldaş 2012 Takı ve Aksesuar Modelleri
Vitrinleri gösterişli mücevherler,tarihi ve etnik takılar süsleyecek2012’de takı ve aksesuar modasında neler var? Hangi aksesuarlar out, hangileri in? Bütün bir yıl neleri takıp takıştıracağız diye merak ediyorsanız işte Goldaş’ın ... ( devamı )

10.12.2011
Assortie mağazalarında yeni yılın en iddialı aksesuarları
Yeni yıla sayılı günler kaldı. Yılbaşı gecesinde, farkınızı ortaya koymak ve bakışları üzerinize çekmek ise sizin elinizde. Yapmanız gereken tek şey, Assortie’nin tarzınızı tamamlayacak aksesuarlarına bir göz atmak. Yeni ... ( devamı )

18.11.2011
So CHIC “Serenity” Koleksiyonu Huzurun Simgesi
So CHIC, 2011-12 Kış sezonunda, “Serenity” koleksiyonu mavinin tüm renklerinden oluşan tasarımlarıyla büyülüyor… Huzur, sakinlik, derin his ve sessizliğin tanımı “mavi”… Zekâsı ve çekiciliğiyle etkileyen So CHIC kadını, ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son