02.06.2009
Rixos’un kalitesi, Avrupa Birliği tarafından da onaylandı…
Tüketici Akademisi tarafından bu yıl Türkiye’de ilk defa verilmeye başlanan “AB Kalite Zirvesi” ödülünü Rixos Hotels aldı. Turizm sektöründe Türkiye “ilk”lerin markası Rixos, ödülü AB Baş Müzakerecisi ve Devlet Bakanı Egemen ... ( devamı )

15.05.2009
Dünyadaki ilk “Ericsson Telekomünikasyon Akademisi“ Türkiye’de açıldı
Telekomünikasyon alanında dünya lideri Ericsson, Netron ile işbirliğine giderek dünyadaki ilk ”Ericsson Telekomünikasyon Akademisi”ni hayata geçirdi. Ericsson Telekomünikasyon Akademisi, hızla gelişen iş dünyasının ihtiyaç duyduğu ... ( devamı )

29.04.2009
Geleceğin moda profesyonelleri İstanbul Moda Akademisi’nde yetişiyor!
Dünyanın en saygın moda okulları ile işbirliği içerisinde olan, Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı moda kütüphanesine sahip ‘İstanbul Moda Akademisi (İMA); Nişantaşı’ nın en gözde yerinde, eski bir konservatuar olan Sadrazam Sait Paşa ... ( devamı )

07.04.2009
Habitat Bilişim Akademisi Denizli’de açıldı
Habitat için Gençlik Derneği’nin TC Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ve Microsoft Türkiye ortaklığında Ulusal Gençlik Parlamentosu ile yürüttüğü “Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor” ... ( devamı )

19.03.2009
Boyacı ustaları artık akademi mezunu olacak
Yaşar Holding çatısı altında bulunan ve Türk boya sektörünün lider kuruluşu Dyo, sektörün gelişimine katkı sağlayacak bir ilke daha öncülük ediyor. Dyo’nun Türk boya sektörünün gelişmesi için çok önem verdiği bir proje olan ... ( devamı )

10.10.2008
Gazetecilik Okulunda ders başı
BSF Akademi Hafta sonu Gazetecilik Okulu bu cumartesi eğitime başlıyor BSF AKADEMİ İSTANBUL: BSF Akademi, deneyimli ve kaliteli eğitim kadrosu ve birçok yeni dersin konulduğu müfredatla yeni eğitim dönemine yeni heyecanla giriyor. 11 ... ( devamı )

23.09.2008
Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr. İsmail Lazoğlu,Uluslararası Üretim Mühendisliği Akademisi’ne (CIRP) seçildi !
Koç Üniversitesi'ne Mühendislik Alanında Yeni Bir Ödül Koç Üniversitesi öğretim üyesi Doç Dr. İsmail Lazoğlu, makine ve üretim mühendisliği alanındaki başarılı araştırmalarından ötürü Uluslararası Üretim Mühendisliği ... ( devamı )
Sayfalar:
 ilk  «« 2 3 4