23.12.2010
Para karşılığı birini dövmek ister misiniz?
Kronos Akademiden bir yenilik daha. Yoğun şehir baskısından kurtulmanın yolu stres koçundan geçiyor. Şirketimiz Kronos Akademi yaptığı kurumsal eğitimlerde ve bireysel seanslarda canlı hedefle stresinizi atmanızı sağlıyor. Tanınmış ... ( devamı )

20.07.2010
Özyeğin Üniversitesi, 2010-2011 Akademik Yılında Öğrencilerine Toplam 10 milyon TL Değerinde Burs Verecek
Öğrencilerine sunduğu olanaklarla sıkça gündeme gelen Özyeğin Üniversitesi, verdiği burs ve öğrenim kredisi imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Öğrencilerinin %96’sı burslu olan, İşletme ve Mühendislik programlarına bütün öğrencilerini tam ... ( devamı )

19.03.2010
Türkiye Vodafone Vakfı’nın desteklediği Düşler Akademisi
Türkiye Vodafone Vakfı’nın desteklediği Düşler Akademisi sizi 21 Mart Pazar akşamı düzenlenecek anlamlı bir etkinliğe davet ediyor. İstanbul’un seçkin mekânlarından Babylon’da Blues konseptiyle gerçekleşecek konserde, Düşler Akademisi ... ( devamı )

12.03.2010
Pazarlama sihirbazı David Plouffe Turkcell Akademi için İstanbul’daydı
Obama’yı Başkan yapan David Plouffe “İnternet olmasaydı Barack Obama belki de başkan seçilemezdi” dedi.Seçim kampanyasını yürüttüğü Barack Obama’nın ABD Başkanı olmasında en büyük etken olduğu tüm otoritelerce kabul edilen ... ( devamı )
Sektör:
firma: Turkcell

18.01.2010
Pazarlama Dehası David Plouffe Turkcell Akademi İle Türkiye’de
Amerikan başkanlık seçimlerinde Obama zaferinin arkasındaki isim olarak tanınan ve son 10 yılın en zeki 25 kişisi arasında gösterilen, pazarlama dehası David Plouffe, Turkcell Akademi Pazarlama Konferansları kapsamında İstanbul’a geliyor.Plouffe, ... ( devamı )
Sektör:
firma: Turkcell

31.12.2009
Düşler Akademisi’nden Düşleri Gerçekleştiren Yılbaşı Partisi
Düşler Akademisi’nin ilk olarak geçen yıl düzenlediği “Alternatif Yılbaşı Partisi” etkinliği bu yıl da geniş bir katılımla gerçekleştirildi. 28 Aralık akşamı Ghetto’nun kapıları engel tanımayan herkese açıktı. 31 Aralık ... ( devamı )

02.12.2009
İslam Hukuku Profesörü Hayrettin Karaman 50. Akademik Yılını Kutluyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş., İslam Hukuku alanında dünyanın kabul ettiği bir otorite olan Prof. Dr. Hayrettin Karaman’ın 50. Akademik yılı onuruna Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde özel bir etkinlik düzenliyor. Basın, ... ( devamı )

26.10.2009
amberKonferans / amber’09 Sanat ve Teknoloji Festivali
<!--StartFragment--> amberKonferansamber'09 Sanat ve Teknoloji FestivaliTürkiye’nin Bilim, Teknoloji ve Sanat Konferansı başlıyor. amberFestival bu yıl 6-15 Kasım, 2009 tarihleri arasında amber'09 olarak üçüncü kez gerçekleşecek. ... ( devamı )

28.08.2009
‘2009 AB Kalite Ödülü’ Astoria Alışveriş Merkezi’nin
Tüketici Akademisi’nin üniversitelerle ortaklaşa gerçekleştirdiği uzun araştırmalar sonucu, Astoria Alışveriş Merkezi, kalite ve inovasyon uygulamalarında örnek çalışmalar yürüten markalara verilen “AB Kalite Ödülü”nün sahibi ... ( devamı )

25.08.2009
Malcolm Gladwell, Turkcell Akademi ile Türkiye’de
Kitapları en çok satanlar arasında yer alan dünyaca ünlü Amerikalı yazar Malcolm Gladwell, Turkcell Akademi Pazarlama Gelişim Programı kapsamında düzenlenen “Pazarlama Konferansları”nın konuğu olarak Türkiye’ye geliyor.2005 yılında ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »»