11.01.2012
Dijital Akademi Arama Motoru Uzmanı İhraç Edeceğiz
Arama motorlarının kullanımı ülkemizde her geçen gün artıyor. Buna bağlı olarak yeni iş alanları ve iş fırsatları doğdu. Bir çok şirket artık arama motorları üzerinden şirketlerini tanıtmak istiyor. Bunun için arama motoru pazarlama ... ( devamı )
Sektör:

17.09.2011
50 Üniversite 250 Eğitim
‎16 Eğitmen, 5 Ekipler Yönetmeni 90 Etkinlik Yönetmeni 640 Temsilci Hülya Çızıkman Erdem Karagöz ve Kağan Direl farklıyla 50 Üniversite 250 eğitimde bilgi, eğlence, work shop inanılmaz saha deneyimi Kronos Akademi'de.. Güçlü Sponsorlar ... ( devamı )

09.08.2011
ÇMD Gelişim Akademisi nin düzenlediği Takım Lideri Temel Sertifika Programı’nın diploma töreni 3 Ağustos’ta yapıldı
ÇMD Gelişim Akademisi, çağrı merkezi sektörüne diplomalı takım liderleri kazandırdı Çağrı Merkezleri Derneği’nin sektörde görev yapanların bilgi birikimlerini birsonraki seviye taşımak ve ihtiyaç duyulan alanlarda eğitim ... ( devamı )

01.07.2011
Medyasoft, Bilişim 500’deki hızlı yükselişini sürdürüyor
İnterpromedya tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen “Bilişim 500” araştırmasında Medyasoft, net satış gelirleriyle 27 sıra birden yükseldi. 49 kategoride yapılan araştırma sonucunda Medyasoft, görüntü işleme alanında liderliği ... ( devamı )

09.06.2011
Medyasoft, şirkete özel ‘Sanal Akademi’ kuracak
Dünya devleriyle geliştirdiği katma değerli eğitim programlarıyla şirketlerin hayatlarını kolaylaştıran Medyasoft, her şirketin kendine özel sanal akademisini kurmasını sağlayacak ‘e-sertifika’ eğitim programını hayata geçiriyor. ... ( devamı )

12.05.2011
Toefl Akademi Amerikalı eğitmenlerle konuşarak online hazırlık için: toeflakademi
Konuşarak Öğren tarafından geliştirilen toeflakademi.com projesi sayesinde öğrenciler online eğitimle İngilizcelerini kolaylıkla geliştirip TOEFL’da yüksek puanlar alabiliyorlar. Sistem, Skype üzerinden Amerikalı eğitmenlerle ... ( devamı )
Sektör:

11.05.2011
Turkcell Akademi’ye Amerika dan üçüncü ödül
Turkcell Akademi yine mükemmel! Turkcell ekosisteminin gelişim merkezi Turkcell Akademi, şirket içi eğitim ve yetenek programlarını değerlendiren köklü ve bağımsız kuruluş Corporate University Xchange’den (CorpU) üçüncü kez ... ( devamı )
Sektör:
firma: Turkcell

27.04.2011
Zerev Vakfı‘nın Yeni Projesi ‘Akademi z’
ZEREV Vakfı 04.05.1994 tarihinde eğitilebilir ve öğretilebilir zihinsel engelli çocuk, genç ve yetişkinlere özel eğitim ile rehabilitasyon imkanı sağlayarak bireysel kapasitelerini en üst seviyeye ulaştırmayı ve onlara toplum içinde ... ( devamı )

26.04.2011
Favori Altın Akademisi, sektöre yeni Takı Tasarımcıları kazandırdı
Favori tarafından kuyumculuk sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirmek ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kurduğu Favori Altın Akademisi’nin 6. Dönem Takı Tasarım Kursu sona erdi. Favori, ... ( devamı )

31.01.2011
İşsizliğe Son 40 Saatte Yeni Mesleğiniz Hazır.
Yaşam koçluğu bireylerin seçiş ve vazgeçişleri ile dolu yaşamlarında hedeflerine ulaştırmak ve potansiyellerinin farkına vardırıp engellerden arınmasını sağlamaktır. Motivasyon kaynaklarını bulmak, güçlü yönlerini keşfetmek, ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »»