24.01.2014
Moda Akademini 3 Yaşında!
GA Çocuk tarafından çocuklara yönelik bir moda okulu titizliğinde üç yıldır düzenlenen Moda Akademini, bu yıl Neomarin Çocuk Kültür Merkezi’nde. 25 Ocak Cuma günü başlayarak 8 Şubat’a kadar devam edecek olan minik moda şöleni, ... ( devamı )
Sektör:

01.12.2013
Marmara Park’tan Genç Yeteneklere Profesyonel Oyunculuk Eğitimi Fırsatı!
Marmara Park, İstanbul Drama Sanat Akademisi işbirliğiyle geleceğin genç yeteneklerini arıyor. “Çocuk Reklam Dizi ve Sinema Oyunculuğu Seçmeleri” aday kayıtları 23 Kasım -1 Aralık tarihlerinde Marmara Park’ da düzenlenecek. Seçmelerde ... ( devamı )
Sektör:

20.11.2013
Karadeniz’de Barış İçin Akademik Buluşma
Marmara Üniversitesi ve Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen “4. Mavi Karadeniz” konferansı, 27-28 Kasım’da Anadoluhisarı’nda yapılıyor. Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin öncülüğünde düzenlenen ... ( devamı )

07.10.2013
Sanal dünya çocuklarının, seslerini kullanmaya ihtiyacı var!
Dünyada 26 ülkede, 50 binden fazla çocuğun özgüven, özsaygı ve iletişim becerilerinin gelişimine büyük katkı sağlayan Helen O'Grady Drama Akademisi, 26 Ekim'de İstanbul'da da eğitimlere başlıyor. Hızlı teknoloji dünyasında, pek ... ( devamı )

28.03.2013
Genç Profesyoneller Dijital Pazarlama Akademi’de Buluşuyor!
İstanbul Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü, 13 Nisan – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında İst. Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Akademi’de genç profesyonelleri sektör uzmanları ile bir araya getiriyor. ... ( devamı )

03.01.2013
ARSU Güzel Sanatlar Akademisi’nde Sanat Eğitimi Minikler Altı Aylıkken Başlıyor….
ARSU Güzel Sanatlar Akademisi, okul öncesi sanat eğitimi programları ve akademik düzeydeki eğitimleriyle genç yetenekler yetiştirmeye ve onları sanat ile buluşturmaya devam ediyor. Akademide verilen okul öncesi eğitim programı ile çocuklar, ... ( devamı )

04.09.2012
En hesaplı okul alışverişi Kayseri Park’tan yapılır
Hesaplı okul alışverişinin Orta Anadolu’da ki adresi bu yıl da Kayseri Park oldu. 7-8-9 Eylül tarihlerinde 100 lira ve üzerinde alışveriş yapan tüm ziyaretçilerine kırtasiye malzemesinin yanı sıra t-shirt ve hediye çeki verecek ... ( devamı )

31.08.2012
Belma Çocuk Akademisi Çocuklarda Geri Dönüşüm Bilincini Arttırıyor
Belma Çocuk Akademisi çocuklarda “Geri Dönüşüm Bilincini” artırmak için okulun bir bölümünü Çaputçu’nun Yeri adlı dükkana çevirdi. Çaputçu’nun Yeri ev içinde kullanılmayan malzemelerin çocukların hayal güçlerini ... ( devamı )

11.07.2012
Nite Spor Kulübü Başarılara İmza Atmaya Devam Ediyor
Erdem Turan ve Gürkan İslamoğlu yönetiminde ki, Nite Spor Kulübü, İstanbul Alt Yapı Liginde, yakaladığı 10 da 10 namağlub başarıdan sonra, Nite Spor Kulübü Akademi öğrencilerinden Yuşa YARBAŞ T.E.D de girdiği akademi sınavındaki ... ( devamı )
Sektör:

10.07.2012
Serli Sarıcılar ilk Mağazasını Teşvikiye’de Açıyor
İstanbul Moda Akademisi’nin yetiştirdiği genç yeteneklerden Serli Sarıcılar özgün tasarımlarının yer aldığı mağazasını 14 Temmuz’da Teşvikiye’de açıyor. Serli Sarıcılar markası adı altında oluşturduğu tasarımlarını ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son