07.11.2016
İş Kazalarında Ölenlerin Sayısı Savaşta Ölenlerden Fazla
Türkiye’nin kanayan yarası olan iş kazalarında meydana gelen ölümler 2016 yılında da hız kesmedi. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi’nin (İSİG) verilerine göre Ekim ayında en az 165 işçi, 2016’nın ilk on ayında ise en ... ( devamı )

25.10.2016
Çocuklara Cinsel İstismarda Rakamlar Korkutucu
Son günlerde yaşanan üzücü olaylardan sonra pedofili(çocuk istismarı) tekrar Türkiye gündemine geldi. Öyle ki her 4 saatte 1 çocuk cinsel istismara uğramakta. Çocuk istismarı vakalarının hala yok sayılmaya çalışıldığı günümüz coğrafyasında ... ( devamı )

03.01.2013
Ajans Press’ten Üst Düzey Atama…
Ajans Press'e yeni Genel Müdür Yardımcısı atandı. Türkiye’nin Medya Takip Sektöründe öncü ve pazar lideri firması Ajans Press’e Genel Müdür Yardımcısı olarak Bilal Özkan atandı. Bilal Özkan, Ajans Press’in Satış, Pazarlama, ... ( devamı )

11.07.2012
“Ustalık Hükümeti” Bakanlarının Birinci Yılı Dolarken…
Başbakan Erdoğan'ın "Ustalık Dönemi" olarak nitelendirdiği 3. dönemin, yani 61. Cumhuriyet Hükümetinin Bakanlar Kurulunun 1 yıllık medya performansları Ajans Press Medya Takip Merkezi tarafından açıklandı. Bir ... ( devamı )

19.10.2011
Ajans Press, Sosyal Medya’nın peşinde
Sosyal Medya Semineri’nde Türkiye’yi Ajans Press temsil etti; Medya takibinin öncü ve lider şirketi Ajans Press, sektörünün en saygın uluslararası üst örgütü olan FIBEP’in (Uluslararası Kupür Birliği Federasyonu) konuğu olarak ... ( devamı )

20.07.2011
Sosyal Medya ya hakimiyet iletişim stratejilerine yön veriyor
Sosyal Medya’nın öneminin hızla artması üzerine, Temmuz 2011 itibariyle Twitter, Facebook, Friendfeed, Youtube, Google Buzz gibi sosyal paylaşım ağlarında çıkan yazı ve görüşleri eşzamanlı takip ederek, Sosyal Medya Takibi’ni ... ( devamı )
Sayfalar:
1