09.07.2012
Xerox ColorQube 8900, Renkli basmaktan korkmayın
Xerox ColorQube, sayfa üzerindeki renk miktarına göre ücretlendirme yaparak, renkli baskı maliyetlerini yüzde 62‘lere kadar azaltıyor. Ambalajı olmayan katı mürekkep tabletleri ile yüzde 90 daha az atık oluşturan, daha az elektrik ... ( devamı )

22.05.2012
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!Türkiye’de bir ilk olan sanal hizmet pazarı armut.com, 300 meslek dalında, 2.000’i aşan hizmet vereniyle kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet ihtiyaçlarını ... ( devamı )

17.10.2011
Aile Şirketi Olmak mı Kurumsallaşmak mı?
Türkiye'de herkes aile şirketi aslında... Aile şirketi olmak, farklılaşmanın önünde bir engel olamaz. İyi firma olmakla olmamak arasında bir fark olabilir. Hiç ailenin karışmadığı, profesyonel firmaların başarılı olacağı garantisi ... ( devamı )

24.03.2009
Organik gıdalara ulaşmak şimdi çok kolay
Hormonlu ve katkılı gıdaların verdiği zararlardan kendini ve sevdiklerini korumak isteyenler, organik gıdalarla sağlıklı bir mutfak yaratmak için, şimdi yeni bir siteden alışveriş yapıyor: www.organikce.com. Organik meyve, sebze, bitki ... ( devamı )

30.10.2008
Kamudaki BT projelerinin başarıya ulaşmasının önündeki engelleri aşmak için HP Türkiye’den çözüm ve destek sözü geldi
Kamudaki BT projelerinin başarıya ulaşmasının önündeki engelleri aşmak için HP Türkiye'den çözüm ve destek sözü geldiHP Türkiye Yazılım Grubu ve 4S Bilgisayar'ın beraber düzenledikleri etkinliğe kamu sektöründen 100'ü aşkın üst ... ( devamı )
Sayfalar:
1