31.03.2014
Op. Dr. Tahsin Görgülü, Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Yardımcı Doçent Olarak Atandı.
22.01.2013 tarihinde toplanan, Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Yardımcı Doçent Doktor olarak Op. Dr. Tahsin Görgülü\\\'nün atanmasına karar ... ( devamı )

31.03.2014
Yrd. Doç. Dr. Tahsin Görgülü Hakkında
, 1979\\\'da Konya’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi\\\'nde başladığı tıp eğitimi hayatına 2004 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde ... ( devamı )

14.05.2013
Op. Dr. Tahsin Görgülü, Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Yardımcı Doçent Olarak Atandı.
22.01.2013 tarihinde toplanan, Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Yardımcı Doçent Doktor olarak Op. Dr. Tahsin Görgülü'nün atanmasına karar verdi.Fakülte ... ( devamı )

14.05.2013
Yardımcı Doçent Doktor Tahsin Görgülü Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Parlak Kariyerindeki Kilometre Taşları
Dr. Tahsin Görgülü, 1979'da Konya’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimi hayatına 2004 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve ... ( devamı )

25.02.2013
Suriye’ye Yardım Tırları Gaziantep’te
Sancaktepe Belediyesi , "Kış geldi... Suriye İçin Bir Ekmek Bir Battaniye" adı altında yürüttüğü yardım kampanyası sonucunda toplanan gıda, giyecek ve barınma ürünlerinden oluşan üç tırlık malzeme Gaziantep İl Afet ve Acil ... ( devamı )

03.01.2013
Ajans Press’ten Üst Düzey Atama…
Ajans Press'e yeni Genel Müdür Yardımcısı atandı. Türkiye’nin Medya Takip Sektöründe öncü ve pazar lideri firması Ajans Press’e Genel Müdür Yardımcısı olarak Bilal Özkan atandı. Bilal Özkan, Ajans Press’in Satış, Pazarlama, ... ( devamı )

19.04.2012
Back-Up’a yeni genel müdür yardımcısı
Boyner Holding şirketlerinden Back-Up’ın Tedarik ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Begüm Taşal oldu. ODTÜ Ekonomi Bölümü mezunu olan Taşal, son olarak Akbank Banka&Kredi Kartları Bölüm Başkanlığı görevini ... ( devamı )

08.03.2012
3DTutor vücuda kaybettiği hareket kabiliyetini “tepeden tırnağa”* geri kazandırmaya yardım ediyor
Rehabilitasyon teknolojisine bilgisayar oyunlarıyla yeni bir boyut kazandıran Türkiye temsilciliğini Özsezikli Group’un yürüttüğü MediTouch firmasının tüm vücut terapisi için geliştirdiği 3DTutor cihazı; doğuştan ya da ... ( devamı )

15.02.2012
Özgür Tohumcu, Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölgesi Satış Organizasyonundan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı
Ericsson Türkiye Ülke Müdürü Özgür Tohumcu, 1 Şubat 2012 itibariyle aralarında İngiltere, Almanya, İsviçre, Belçika ve Hollanda'nın da bulunduğu Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölgesi Satış Organizasyonundan Sorumlu Başkan Yardımcılığı ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son