29.07.2011
Fotoğraf Düzenlemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
Özellikle sosyal ağlarda en çok paylaşılan içeriklerden biri fotoğraflar. Çünkü nereye gittiğinizi, neler yaptığınızı arkadaşlarınıza göstermek ve şahit olduğunuz anları arkadaşlarınızla paylaşmak için en kolay yol fotoğraflarınızı ... ( devamı )

06.07.2011
Hotmail 15. yaş gününü kutluyor...
Dünyanın en büyük e-posta servisi olan Windows Live Hotmail 15. yılında yenilikçi yaklaşımı ve sürekli yenilenen özellikleriye kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 15 yılda neler oldu?1996’da 2MB olan kota, ... ( devamı )

14.09.2009
Ramazan neşesi Windows Live Messenger’da!
Bu Ramazan’da anlık sohbetleriniz daha da eğlenceli hale geliyor… Türkiye’nin ilk ve öncü interaktif pazarlama ajansı adinteractive, Microsoft Windows Live Messenger kullanıcıları için ücretsiz ifadeler, avatarlar ve göz kırpmalar hazırladı.Türkiye’nin, ... ( devamı )

22.06.2009
Turkcell’den Windows Live Messenger ile günde 5.1 milyon mesaj atıldı
Nerede olurlarsa olsunlar Windows Live Messenger’le arkadaşlarıyla doya doya mesajlaşan Turkcell aboneleri, haftada 7 kontör/ayda 4TL’yeTurkcell MSN’i sınırsız kullanıyor.Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in ... ( devamı )

18.11.2008
Microsoft Tüketici Dünyasında Yeni Bir Dünya Açıyor
Microsoft, hızla gelişen teknolojileri kullanarak tüketicinin yaşam stilini değiştirmek ve benzersiz bilişim, iletişim deneyimleri yaşatmak amacıyla yeni bir yapılanma gerçekleştirdi. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 22 ülkede kurulan ... ( devamı )

17.10.2008
Nokia, e-posta ve anlık mesajlaşma sağlayıcısı olarak sektörün lider kurumlarından OZ Communications’ı satın alıyor
Bu işbirliği ile kullanıcılara satış kutusunda popüler e-posta servislerine erişim ve IM (anlık mesajlaşma) deneyimi sunulacak. Nokia ile OZ Communications, merkezi Kanada'nın Montreal kentinde bulunan ve 220 çalışanı olan özel bir şirket ... ( devamı )
Sayfalar:
1