16.10.2012
Volvo, 100 km’de 23,88 litre başarısını kutluyor
Volvo Kamyon, kısa bir süre önce kamyon ve çekicilerinin sağladığı yakıt tasarrufunu göstermek için noter huzurunda Bolu - İstanbul arasında bir test sürüşü gerçekleştirdi. Test sürüşünde kullanılan 38,5 ton katar ağırlığındaki ... ( devamı )
Sektör:

08.09.2012
Kaykaylı Teknisyen iş başında!
Dünya Kupası Sokak Kızağı şampiyonu Will Stephenson, Hırvatistan'da bir otoyolda seyir halindeki kamyonun altında bir kızak üzerinde uzanıyor. Kocaman aracın tekerlekleri önünde hızla dönerken Will, kızağını dikkatle kamyonun dış ... ( devamı )
Sektör:

05.09.2012
Volvo, dünya lansmanını internette canlı yayınlıyor!
Volvo Kamyon, en çok satan modeli olan Volvo FH serisinin yeni versiyonunu 5 Eylül Çarşamba günü büyük bir web yayınıyla tüm dünyaya tanıtacak. Lansman etkinliği internette canlı yayınlanacak ve isteyen herkes yeni Volvo FH’ı ... ( devamı )
Sektör:

11.06.2010
Volvo Kamyon, Türkiye’de ilk defa FM11 ile bayilerde satışa başladı!
Kalite, güvenlik ve performans açısından fark yaratan Volvo Kamyon, Türkiye’de ilk defa FM11 çekici ile yetkili Volvo bayilerinden satışa başladı. Böylece Volvo FM11, yurtiçi ve yakın mesafe uluslararası taşımacılık ... ( devamı )
Sektör:

01.06.2009
Volvo S60 Konsept otomobili kullanmak ister misiniz?
Yarış oyunlarından hoşlanan herkesin oynayabileceği heyecan verici otomobil yarışı Volvo - The Game internette kullanıma açıldı. Volvo’nun uzun yıllara dayanan yarış efsanelerinin tümünü içeren oyunda, bir de yeni yıldız var: Volvo ... ( devamı )

30.10.2008
’’Oyuncu’’ işbirliğinden en küçük çocuklar için Volvo otomobilleri doğuyor
Volvo Cars ve oyuncak üreticisi Viking Toys ''oyuncu'' bir işbirliğinin bildiriminde bulundular: Ailelerin en küçük bireyleri için Volvo otomobilleri üretecekler. Volvo XC90, XC70 ve C30''un oyuncak versiyonları klasik sarı, yeşil, kırmızı ... ( devamı )
Sayfalar:
1