16.10.2012
Volvo, 100 km’de 23,88 litre başarısını kutluyor
Volvo Kamyon, kısa bir süre önce kamyon ve çekicilerinin sağladığı yakıt tasarrufunu göstermek için noter huzurunda Bolu - İstanbul arasında bir test sürüşü gerçekleştirdi. Test sürüşünde kullanılan 38,5 ton katar ağırlığındaki ... ( devamı )
Sektör:

12.10.2012
Volkswagen Tercihini Pirelli’den yana kullandı
Pirelli, orijinal ekipman pazarındaki gücüne güç katmaya devam ediyor. 2015 stratejisi çerçevesinde premium segmentte dünya lideri olmayı hedefleyen Pirelli, dünyanın en iyi otomobillerinin tercihi olmaya devam ediyor. Paris Otomobil Fuarı’nda dünya ... ( devamı )
Sektör:
firma: Pirelli

08.09.2012
Kaykaylı Teknisyen iş başında!
Dünya Kupası Sokak Kızağı şampiyonu Will Stephenson, Hırvatistan'da bir otoyolda seyir halindeki kamyonun altında bir kızak üzerinde uzanıyor. Kocaman aracın tekerlekleri önünde hızla dönerken Will, kızağını dikkatle kamyonun dış ... ( devamı )
Sektör:

05.09.2012
Volvo, dünya lansmanını internette canlı yayınlıyor!
Volvo Kamyon, en çok satan modeli olan Volvo FH serisinin yeni versiyonunu 5 Eylül Çarşamba günü büyük bir web yayınıyla tüm dünyaya tanıtacak. Lansman etkinliği internette canlı yayınlanacak ve isteyen herkes yeni Volvo FH’ı ... ( devamı )
Sektör:

04.07.2011
Türkiye’nin En Pratik İnternet Şubesi teb.com.tr den Volvo S40 Kazanma Şansı!
Ülkemizde internet sektörü gelişip kullanıcısı arttıkça çeşitli sektörlerin ilgisini çeken başlıca mecra haline geliverdi. Eskiden değil miydi peki? Elbette öyleydi, ancak öneminin kavranması ve kullanıcı sayısının artması bu ... ( devamı )

11.06.2010
Volvo Kamyon, Türkiye’de ilk defa FM11 ile bayilerde satışa başladı!
Kalite, güvenlik ve performans açısından fark yaratan Volvo Kamyon, Türkiye’de ilk defa FM11 çekici ile yetkili Volvo bayilerinden satışa başladı. Böylece Volvo FM11, yurtiçi ve yakın mesafe uluslararası taşımacılık ... ( devamı )
Sektör:

10.06.2009
Marks & Spencer talihlileri muhteşem ödüllerini teslim aldı
Dünyaca ünlü İngiliz mağazalar zinciri Marks&Spencer’ın 125 kişiye 125 muhteşem hediye kampanyası mayıs ayında düzenlenen çekiliş ile belirlenmişti. Geçtiğimiz gün de Marks & Spencer Genel Merkezi’nde düzenlenen törenle ... ( devamı )

01.06.2009
Volvo S60 Konsept otomobili kullanmak ister misiniz?
Yarış oyunlarından hoşlanan herkesin oynayabileceği heyecan verici otomobil yarışı Volvo - The Game internette kullanıma açıldı. Volvo’nun uzun yıllara dayanan yarış efsanelerinin tümünü içeren oyunda, bir de yeni yıldız var: Volvo ... ( devamı )

20.02.2009
Volvo’nun 3 noktalı emniyet kemeri şimdiye kadar 1 milyondan fazla hayat kurtardı
Volvo’nun 3 noktalı emniyet kemeri şimdiye kadar 1 milyondan fazla hayat kurtardı.Hayat kurtarmak çok basit bir işlem olabilir: Uzan, çek, tak! Emniyet kemeri takıyorsanız, kazalarda hayatta kalma şansınız yüzde 50 artıyor. Üç noktalı ... ( devamı )

30.10.2008
’’Oyuncu’’ işbirliğinden en küçük çocuklar için Volvo otomobilleri doğuyor
Volvo Cars ve oyuncak üreticisi Viking Toys ''oyuncu'' bir işbirliğinin bildiriminde bulundular: Ailelerin en küçük bireyleri için Volvo otomobilleri üretecekler. Volvo XC90, XC70 ve C30''un oyuncak versiyonları klasik sarı, yeşil, kırmızı ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»