02.06.2014
23. Ulusal Hasyurt Tarım Fuarı Düzenlendi!
Finike’nin gelenekselleşmiş tanıtım fuarlarından 23. Ulusal Hasyurt Tarım Fuarı ilgi ile karşılandı. Birçok Finike markasının tanıtımı yapıldığı fuar’da Portakal Diyarı‘nın kurucusu Turgut Aksoy, Fuardan duyduğu memnuniyeti ... ( devamı )

28.09.2012
Ünlüler Organik Ürünleri Tercih Ediyor
Nil Karaibrahimgil, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tuncel Kurtiz, Leman Sam, Derya Köroğlu gibi pek çok sanatçı sağlıklı gıda için Şişli %100 Ekolojik Pazar’dan alışveriş ediyor. Bir cumartesi günü, yolunuz Şişli’deki ... ( devamı )

31.08.2012
Kantin Devrimi sermayeye kurban edildi
Kola ve cipslerin okul kantinlerinde yeniden serbest bırakılmasını değerlendiren Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer; “Çocuklar ve dolayısıyla ülkenin geleceği küresel sermayenin çıkarlarına kurban ediliyor” ... ( devamı )

28.08.2012
Konya Şeker, Orta Anadolu’da küresel bir tarım ve sanayi devine dönüştü
Konya Şeker, Orta Anadolu’da küresel bir tarım ve sanayi devine dönüştü ve tarıma itibarını iade etti.Topraktan 650 milyon dolar kaynak yarattı, çiftçiyi holding sahibi yaptı!Türkiye’nin en büyük, dünyanın sayılı şeker üreticilerinden ... ( devamı )

27.03.2012
Vodafone Türkiye ve Tarımsal Pazarlama Newyork’tan 2 Ödülle Döndü
Vodafone Çiftçi Kulübü, dünyanın en itibarlı uluslararası iletişim çalışmalarının ödüllendirildiği Mercury Ödül Töreni’nde sahnedeydi! Ticari faaliyetleri kadar sosyal yatırımlarına da büyük önem veren Vodafone, bu ... ( devamı )

05.01.2012
GDO’ lu mısırların böbrek ve karaciğer fonksiyonlarını bozduğunu ortaya çıktı
Uluslararası Biyolojik Bilimler Dergisi (International Journal of Biological Sciences-IJBC) tarafından yayımlanan, genetiği değiştirilmiş gıdaların (GDO) memelilerin sağlığı üzerinde etkilerinin incelendiği bir çalışmada, araştırmacılar, ... ( devamı )

04.01.2012
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ nın cevaplayamadığı sorular yargıya taşındı
C aydırıcı düzenlemeler ve gerektiği kadar piyasa denetimi yapmayan, eksik de olsa yaptığı denetim sonuçlarını kamuoyundan gizleyerek toplum sağlığını tehdit eden ve bu konudaki yargı kararlarını önemsemeyen Gıda, Tarım ... ( devamı )

10.12.2011
Türkiye nin İlk Tarımsal E- Dergisi
2004 yılından bu yana Türkiye nin ilk Tarımsal E-ticaret sitesi olan Tarimsalpazarlama.com la sizlere ulaşmakta iletişim kurmaktayız. Ve yine birçok açıdan ilk olan bu dergi ile sizlere ulaşıyoruz. Bu dergiyi sadece ve sadece webten takip ... ( devamı )

02.12.2011
İkinci El Satılık İş Makinaları ve İlanları | Mascus Türkiye
Mascus 2001’de Finlandiya’da İkinci El Satılık İş Makinaları ve İlanları, ağır vasıtalar ve tarım makinalarının online ticaretinin global düzeyde yapılmasını ve alıcı ve satıcılara en fazla fırsatın sunulmasını hedefleyerek ... ( devamı )

24.11.2011
Jain Sulama Sistemleri Akdenizli Çiftçilerle Akıllı Tarım Uygulamalarını Paylaştı
Dünyanın önde gelen Hint kökenli sulama şirketi Jain Sulama Sistemleri, 01-03 Kasım tarihleri arasında Antalya Toptancı Hali’nde gerçekleştirilen TARSER (Tarım Girdileri Sergisi Projesi) kapsamında tarım sektörünün baş aktörleri ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»