11.04.2014
ERA Türkiye’nin uzman eğitimcilerinden kentsel dönüşüm semineri
ERA Türkiye düzenlediği eğitimlerle gayrimenkul danışmanlığı sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmaya devam ediyor. ERA Türkiye tarafından sektörde ilk defa gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm danışmanlığı seminerinde, ... ( devamı )

03.07.2013
“Türkiye’nin Kitapçısı” Özel Yaklaşımı ile Herkese Kitap Okutmayı Hedefliyor.
Günümüz internet teknolojilerinin en son özellikleri ile donatılmış olan kitapas.com sitesi “Türkiye’nin Kitapçısı” sloganıyla yola çıkıyor. Mevcut kitap pazarına yönelmek yerine kendine özel uygulamaları ile yeni okur kitleleri ... ( devamı )

15.04.2013
Türkiye’nin Lider Firmaları İspanya’da
İspanya Hükümeti Asturias Bölgesi ticari temsilcisi olan UNICO Danışmanlık, şirket ortaklarından Diego Garcia Pastor ile beraber, TEKFEN, ALARKO, GÜLERMAK, GÜLERMAK-DOĞUŞ, HAVATEK, RSC (Raylı Sistemler Kümelenmesi Derneği ),ESRAY firmalarını ... ( devamı )

25.03.2013
Türkiye’nin En Keyifli Yolculuk Deneyimine Hazır mısınız_
Yeni Nesil Medya Dünyasının Artık Yepyeni Bir “Seyahat ve Gezi” Sitesi Var. www.ilkdefagidiyorum.com Alışılmışın dışında ezber bozan bir tarzla yola çıkan ilkdefagidiyorum.com “Seyahat ve Gezi” konseptinin yanı sıra ... ( devamı )

16.01.2013
Türkiye’nin İlk Acente Araç Tedarik Platformu Transfer Ofis Yayında!
2011 yılında genç ve tecrübeli 3 Türk girişimci tarafından kurulan Transfer Ofis, Türkiye’nin İlk Online Acente Araç Tedarik Platformunu oluşturmuştur. Transfer Ofis, Türkiye çapında Turizm, Ulaşım, Araç Kiralama sektörlerinde uzun ... ( devamı )

10.12.2012
Türkiye’nin En Beğenilen İlaç Şirketi: Novartis
Capital Dergisi’nin her yıl yayınladığı “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasının 2012 sonuçları yayınlandı. Araştırmada Novartis ilaç sektörünün en beğenilen şirketi seçildi. Türkiye’nin önemli ... ( devamı )

28.08.2012
Türkiye’nin ilk tatlı şerbeti Torku tüketicinin vazgeçilmezi oldu
Türkiye’nin en büyük şeker üreticilerinden Konya Şeker GDO’suz Torku Tatlı Şerbeti ile pazarda ilk ve rakipsizTürkiye’nin ilk tatlı şerbeti Torku tüketicinin vazgeçilmezi olduTürkiye’nin ilk tatlı şerbeti Torku tüketicinin büyük ... ( devamı )

20.07.2012
Türkiye’nin ilk ve en büyük güneş enerjisi sistemini GSR Enerji kurdu…
Türkiye’nin ilk ve en büyük güneş enerjisi sistemini GSR Enerji kurdu… Denizli Hükümet Binası, Elektriğini GSR Enerji ile Güneşten ... ( devamı )

12.07.2012
Airbus Military Türkiye’nin ilk A400M’ inin montajına başladı
Seville, İspanya’da yer alan Airbus Military A400M son montaj hattı Türk Hava Kuvvetleri envanterine girecek ilk A400M için çalışmalara başladı. MSN9 olarak adlandırılan uçağın kanatları ve merkez kanat kutusunun ... ( devamı )

04.07.2012
Türkiye’nin İlk ve Tek Zeka Atölyesi...
Çocukların Zihinsel Gelişiminde Yeni Bir Uygulama Modeli: Zekâ Atölyesi. Özgün bir eğitim modeli olan “Dünya Ölçeğinde, Üstün Nitelikli İnsanlar Yetiştirme Eğitim Modeli”ni geliştirerek, eğitim dünyasına ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son