14.10.2011
Yeni Yıla Dünyanın Neresinde Girmek İsterdiniz?
“Kişiye özel tatil” mottosunun altını profesyonelce dolduran ve başından sonuna titizlikle düşünülmüş “özel tatiller” planlayan More Travel, yeni yıla özel tur programları ile yılbaşı haftanızı unutulmaz anılara dönüştürüyor… ... ( devamı )

14.10.2011
More Travel İle Serra Yılmaz’ın İtalyası: Toskana’da Sanat ve Lezzet…
Farklı ve özgün olanın peşinden gitmeyi ilke edinen More Travel, “İsim – Şehir – Ülke” adında geliştirdiği yeni projesiyle heyecan uyandırıyor. 24 Eylül – 1 Ekim boyunca bu projenin ilk ayağı Serra Yılmaz önderliğinde ... ( devamı )

14.10.2011
More Travel İle “İsim – Şehir - Ülke”
Farklı ve özgün olanın peşinden gitmeyi ilke edinen More Travel, “İsim – Şehir – Ülke” adında geliştirdiği yeni projesiyle heyecan uyandırıyor. “Kişiye özel tatil” mottosunun altını profesyonelce dolduran ve başından ... ( devamı )

09.08.2011
Seyahate çıkmadan Watsons lara uğrayın...
50 TL’lik alışverişe birbirinden şık bavullar Sadece Watsons’taGüzellik, kozmetik ve kişisel bakım alışverişinin tek adresi Watsons’ta sürprizler de bitmiyor. Watsons’lardan yapacağınız 50TL’lik alışverişinize 51 cm’lik ... ( devamı )

28.07.2011
Seyahate çıkmadan Watsons lara uğrayın...
50 TL’lik alışverişe birbirinden şık bavullarSadece Watsons’ta Güzellik, kozmetik ve kişisel bakım alışverişinin tek adresi Watsons’ta sürprizler de bitmiyor. Watsons’lardan yapacağınız 50TL’lik alışverişinize 51 cm’lik ... ( devamı )

07.07.2011
Goodyear dan Yol Güvenliği Önerileri: Çocuklarla Seyahat Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?
Seyahatlerde çocuklarınızın güvenliğini ve rahatını sağlamak her şeyden önce gelir. Çocuğunuzun bedenine en uygun kemeri kullandığınızı ve doğru şekilde takıldığından emin olunuz!Haziran 2010’dan bu yana ülkemizde de geçerli ... ( devamı )

06.08.2010
Garanti Emeklilik ve Elele Dergisi “Zamane Hatunları”nı arıyor
Garanti Emeklilik sponsorluğunda, ELELE Dergisi tarafından düzenlenen Zamane Hatunları Yarışması için başvurular başladı Garanti Emeklilik sponsorluğunda ELELE Dergisi tarafından düzenlenen “Zamane Hatunları Yarışması”, kadınları iş ... ( devamı )

26.07.2010
BookinTurkey.com Expediai İş birliği ile kullanıcılarını tüm Dünya’da en iyi fiyatlar ile 120.000 Otel’e ulaştırıyor.
Türkiye online seyahat pazarının ilk ve öncü ismi BookinTurkey.com, Dünya online seyahat pazarının en büyük oyuncusu Expedia ile işbirliği sürecinin ilk adımını tamamladı. Yurt dışı otel rezervasyonlarının ... ( devamı )

09.07.2010
Cisco TelePresence iş dünyasının hizmetinde
Sürekli seyahat etmek zorunda kalanlar Cisco’nun TelePresence çözümü ile artık toplantıları kaçırmayacak. American Express Business Travel ve Cisco işbirliğiyle hayata geçen kamuya açık Cisco Telepresence toplantı odaları sayesinde ... ( devamı )
firma: Cisco

04.06.2010
DO!BREAK ve Hayalimdeki İş’ten “Hobi-Breaks”
Türkiye’nin temalı gezilere odaklı ilk ve tek seyahat acentası DO!BREAK ve Türkiye’nin ilk ve tek mesleki rehberlik ajansı Hayalimdeki İş, tatil ve hobiyi birleştiren “Hobi-Breaks” programları sunmaya başladı. Hem gidilen yerin kültürünü ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son