24.04.2014
Setur, 19 Mayıs tatili için farklı seçenekler sunuyor
Setur’un Mayıs ayı yurt dışı turları ile Avrupa’nın en güzel şehirleri sizi bekliyor.Bu yıl 19 Mayıs kutlamalarının Pazartesi gününe denk gelmesi sebebiyle tatil yapmak isteyenler için hafta sonu birleştirilerek yapılabilecek bir ... ( devamı )
firma: Setur

24.04.2014
Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı
Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten ... ( devamı )
firma: Kozmy

25.03.2013
İlkdefagidiyorum.com Yenilendi
Seyahat severlerin yeni gezi rotası olan ilkdefagidiyorum.com daha kolay bir kullanım kolaylığı sunan ve daha fazla içeriğe yer veren yeni yüzünü geçtiğimiz günlerde üyelerin beğenisine sundu. İlkbahar’ın gelmesiyle birlikte ... ( devamı )

25.03.2013
Rüya Gibi Bir Sevgililer Günü’ne Hazır Mısınız?
14 Şubat Sevgililer Günü’nde yüzlerce mekân büyüleyici atmosferlerinde birbirinden güzel etkinlikler ve tadına doyulmaz menüleriyle âşıklara unutulmaz bir gün vaat ediyorlar. Bu özel güne yakışır pek çok sürprizle birbirinden ... ( devamı )

25.03.2013
Türkiye’nin En Keyifli Yolculuk Deneyimine Hazır mısınız_
Yeni Nesil Medya Dünyasının Artık Yepyeni Bir “Seyahat ve Gezi” Sitesi Var. www.ilkdefagidiyorum.com Alışılmışın dışında ezber bozan bir tarzla yola çıkan ilkdefagidiyorum.com “Seyahat ve Gezi” konseptinin yanı sıra ... ( devamı )

25.03.2013
Seyahat severler ilkdefagidiyorum.com’a Tıklamadan Yolculuğa Çıkmayın
Türkiye’de son dönemlerde artan teknolojik gelişmeler bilişim dünyasında bazı yaratıcı iş fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Bunlardan biri de “Sosyal Seyahat Platformu” olarak hizmet veren ve şehir rehberi özelliği taşıyan ... ( devamı )

11.10.2012
Tek tıkla tüm seyahat markaları burada!
Seyahat ile ilgili tüm firmalara ait ilanları birarada bulabileceğiniz vooyaj.com hizmete girdi. Sitede binlerce ilan arasından detaylı arama yapabiliyor, alternatifleri karşılaştırabiliyor ve size uygun ilanı tıklayarak ilanı ... ( devamı )
Sektör:

19.04.2012
Skyscanner Dünya Çocukları İçin En Eğlenceli Seyahat Rotaları
Avrupa’nın bir numaralı uçak bileti arama motoru Skyscanner, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında dünya çocuklarına hediyesini, eğlenceli ve ilginç seyahat rotalarını derleyerek veriyor. Skyscanner’ın listelediği ... ( devamı )
Sektör:
firma: Skyscanner

02.04.2012
Evde ve seyahatte kablosuz ağınız sürekli yanınızda
TP-LINK’in 150 Mbps’e kadar kablosuz veri aktarım hızı sunan kredi kartı büyüklüğünde Nano Router ürünü “TL-WR702N”, evde ya da seyahatte video akışı, online oyunlar ve internet görüşmeleri gibi uygulamaları kullanmak isteyenlerin ... ( devamı )

14.12.2011
Touristica ‘Tatil Aşkına’, erken rezervasyon kampanyası ile başladı
Touristica Seyahat Acentası “Tatil Aşkına” sloganıyla, 2012 yılı erken rezervasyon kampanyasına başladı. 12 Aralık 2011 ile 02 Ocak 2012 tarihleri arasını kapsayan ilk dönem erken rezervasyon kampanyasında, %40’a varan ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son