18.09.2008
Kandil ışığında ramazanlar devam ediyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültürel ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Kültür A.Ş. tarafından organizasyonu yapılan "Uluslararası Ramazan Şenlikleri" devam ediyor. Şehrin üç ayrı ... ( devamı )

18.09.2008
Fitch, TSKB’nin kredi notunu “BB“ye yükseltti
Fitch, TSKB'nin "BB-" olan Uzun Vadeli Yabancı Para Cinsinden Kredi Notu'nu "BB"ye yükseltti. Uzun Vadeli Yerel Para (YTL) Cinsinden Kredi Notu'nu "BB+", Uzun Vadeli Ulusal Kredi Notu'nu "AA+(tur) ", Bireysel Kredi Notu'nu "C/D", Destek Notu'nu "3", ... ( devamı )
Sektör:
firma: TSKB

18.09.2008
Ramazan sofraları Özsüt Fırın Sütlaç’la tatlanıyor
Kuruluşunun 70. yılını kutlayan Özsüt, geleneksel tatlıcılığın sırlarını birbirinden lezzetli sütlü tatlılarında yaşatıyor. Özsüt Fırın Sütlaç, ramazan ayında iftardan sonra keyifle yenilebilecek hafif ve sağlıklı bir tatlı ... ( devamı )
firma: Özsüt

18.09.2008
Despec’ten ofiste ve evde de kullanılabilecek araç kiti
Index Grup şirketlerinden Despec, SouthWing SF605 araç kitiyle, yalnızca otomobilde değil, ofiste ve evde de yaşamı kolaylaştırıyor. Ultra ince tasarımıyla sadece 100 gram olan ürün, tüm Bluetooth telefonlarla da uyumlu. Index Grup çatısı ... ( devamı )

18.09.2008
Eureko B.V. Rusya’ da PromSvyaz Capital’ den Oranta Sigorta şirketinin hisselerini satın aldı
Eureko Sigorta'nın ana hissedarı Eureko B.V., Rusya pazarına hızlı girdi Eureko B.V. ve PromSvyazCapital Group (PSC)'un tarafından imzalanan anlaşma ile Eureko B.V.'nin, Rusya'da 'Oranta' olarak bilinen ve PSC bünyesinde faaliyet gösteren ... ( devamı )

18.09.2008
Cıty’s Yaz Kampanyası’nda Birbirinden Özel Ödüller Sahiplerini Buluyor
Moda ve eğlence yaşamının en keyifli buluşma noktası, City's Nişantaşı'nın sıradışı yaz kampanyasının katılım süresi 14 Eylül'de sona erdi. Kampanyanın çekilişi ise 19 Eylül'de noter huzurunda City's Nişantaşı'nda yapılacak. ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
 ilk  «« 588 589 590