09.01.2018
İşletme sahiplerinin %97’si şirketlerinin değerini bilmiyor ve daha üzücüsü satılabilir veya yatırım alabilir bir şirkete sahip değiller.
Şirket değerlemesi ve işletme analizini Dünya çapında değiştirmek için yola çıkan VALURA, daha değerli, daha fit ve talep gören işletmeler oluşturmanızı sağlamaktadır. VALURA Kurucusu Gökhan ACAR “Girişimci olmanın en keyifli ... ( devamı )

29.10.2017
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi İnternette aradığımız zaman bulamadığımız, hayatımızda pek önem vermediğimiz ancak yokluğunda eksikliğini hissettiğimiz ürünleri bulabileceğimiz bir site var. 1dahasoyle.com, ... ( devamı )

29.09.2017
Anavarza Bal ürünleri Balgurmesi.com’da
Kahvaltıların vazgeçilmezi Anavarza Bal, Türkiye\\\'nin zengin florası sayesinde Akdeniz, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinden özenle toplanan ve tüm analizleri tam olarak yapılmış sağlıklı ballarını,sizlere tüm doğallığı ... ( devamı )
Sektör:

11.07.2017
Türkiye Genelinde Elazığ Merkezli Oto Kiralama Firması - Bayimiz Olmak İster Misiniz?
Ema Car Rental oto kiralama sektörün de 35 şube ve 1500 araç kapasitesi ile Tüm Türkiye’de sorunsuz rent a car hizmeti vermektedir.Bünyemizde olmak için;1- Havalimanında ya da merkezi yerleşim yerinde olmak,2- Minimum 2 yıllık sektör tecrübesine ... ( devamı )
Sektör:

12.06.2017
Adore Mobilya\’dan Eğitime Destek
Ağaç yaşken eğilir düşüncesiyle uzun yıllardır okullarının kütüphane oluşturmaları için çalışmalar yapan Adore Mobilya, ellerinden geldiğince eğitime destek projelerine devam edeceklerini açıkladı.Eğitimin ilk adımı olan okuma ... ( devamı )
Sektör:

24.05.2017
İstanbul’un İlk Perakende VoIP Mağazasına Yoğun İlgi
25. yılını kutlayan Türkiye\\\'nin köklü bilişim firmalarından Peritus, yeni nesil VoIP çözümleri sunan online satış platformu https://persephone.com.tr sayfasındaki ürünleri, bayilerinin ve müşterilerinin görerek ... ( devamı )

08.04.2017
Lider Karot Beton Delme, Beton Kesme, Kırma, Karot Alma
Lider Karot İnşaat San. Tic. kurulduğu 2006 tarihinden itibaren kendinden emin adımlarla kendisine duyulan güveni koruyarak, faaliyet gösterdiği alanlarda en iyi hizmeti vermek, sektörde de ayrıcalıklı olmayı sürdürmektedir.Sektörde sürekli ... ( devamı )

08.03.2017
İLETİŞİM 360
İletişim 360 olarak 360 iletişim hizmetleri sunmaktayız ve Tüm müşterilerimiz için farkındalık sağlayan, yenilikçi, fark yaratan, değer katan, değerler oluşturan pazarlama iletişimi çözümleri geliştirmek, inovatif bir anlayışla teknolojinin ... ( devamı )

13.02.2017
Kilsan’ın internet blogu kilsanblog.com açıldı
Kilsan’ın mimari blogu açıldı Kırmızı toprak sektöründe 65 yıllık deneyime sahip olan Kilsan, sosyal yaşama dokunmaya devam ediyor. Estetik, farklı, çevreci yapılar, mimari izler bırakan mimar ve mühendisler, ekolojik gelişmeler, ... ( devamı )

28.01.2017
Dekorasyonun öncü Türk firması STONE PANEL Ortadoğuda fırtına gibi.
1998 Yılında Türkiye\'de hizmete açılan STONE PANEL firması, Avrupa\'dan sonra, Ortadoğu\'da da adından söz ettirmeye başladı. Türkiye\'de duvar kaplama sanatının öncü firması olarak liderliğini tescillemiş olan firmanın vermiş olduğu ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son