20.08.2009
Ramazan coşkusunu Naz’da yaşayın
Eşsiz boğaz manzarasına sahip Naz, Ramazan boyunca Türk ve Osmanlı mutfağından benzersiz lezzetleri, Tasavvuf Müziği eşliğinde sunuyor.Ramzan ayında iftar keyfini fasıl müziği eşliğinde yaşatan Naz, özel menüsünde yer alan modern ... ( devamı )
Sektör:

17.08.2009
Hilton Parksa Cloud 7 Restaurant&Terrace özel incir mönüsüyle yine çok konuşulacak!
Hilton ParkSA’nın eşsiz Boğaz manzarasına hakim, açık hava mekanı da bulunan ve bu sezon yepyeni bir dekorasyonla misafirlerini ağırlayan Cloud 7 Restaurant&Terrace, özel olarak hazırladığı incir mönüsüyle fark yaratıyor.Hilton ParkSA’nın ... ( devamı )

07.08.2009
Radisson SAS Bosphorus’ta yaz mevsimine yakışır ihtişamlı iftarlar
Bu sene ağustos ayını taçlandıran Ramazan'ı Boğaz'ın serin esintisi eşliğinde, deniz kıyısında, enfes bir manzara, hafif ama nefis Ramazan yemekleriyle Starboard'un sultanlara layık, saray mutfağıyla yaşayın. Ramazan'ın tadını, Radisson ... ( devamı )

29.07.2009
Cloud 7 Restaurant yaza iddialı devam ediyor
Nefes kesen ve şaşırtıcı güzellikteki Boğaz manzarasına hakim, Hilton ParkSA’nın en üst katında yer alan, yeni ismi ve dekorasyonu ile fark yaratan Cloud 7 Restaurant, Bar&Terrace, Türk ve Akdeniz mutfağından oluşan zengin mönüsü ile ... ( devamı )

02.06.2009
Babalar gününde Hilton İstanbul’dan ayrıcalıklı bir hediye!
Babalar Günü’nde “O”na vereceğiniz anlamlı hediye ile babanız Hilton İstanbul Sağlık Kulübü’nde yorgunluğu atsın, Bosphorus Terrace Restaurant’ta enfes bir lezzet yolculuğuna çıksın.Babalar Günü yaklaşıyor. Babalar Günü’ne ... ( devamı )

01.06.2009
Fenerbahçe Belvü bu yaz yenilenen restaurantları ile sizlerle
Atatürk'ün en sevdiği mekânlardan biri olan, bir zamanların ünlü gazinosu Belvü, özellikle de Anadolu yakasının en ünlü eğlence mekânı sayılirken,kentin gece hayatında belirleyici bir role sahipmiş. Gazino olarak işletildiği sürece ... ( devamı )

07.05.2009
Starboard Restaurant’ın yazlık terası açıldı
Radisson SAS Bosphorus Hotel’de yaz sefası... Boğaz kıyılarında konumlanan StarBoard Restaurant’ın yazlık terası açıldı. Enfes lezzetler eşliğinde, şık barı ve ahşap terası, yepyeni yaz menüsü ve olağanüstü Boğaz manzarasıyla ... ( devamı )

17.10.2008
Concorde’la farklı mutfaklar, farklı tatlar
Eşsiz bir ambiansta sevdiklerinizle enfes yemekleri tadarken hoş vakitler geçirebilmeniz Concorde De Luxe Resort sayesinde artık hayal olmaktan çıkıyor... Uzakdoğu'nun büyüsünü ve gizemini, İtalya'nın romantizm dolu atmosferini Akdeniz'in ... ( devamı )

22.09.2008
Bayram yemeklerinin ilk adresi Etiler Develi...
Geleneksel Türk tatlarını bugüne aktaran Etiler Develi bayramda özel tatlarıyla misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Yemek yemeyi yaşamsal bir faaliyet olmaktan çıkararak keyif haline getiren Etiler Develi, doyumsuz lezzetleri ile her bayram ... ( devamı )
Sayfalar:
 ilk  «« 2 3 4