11.03.2010
Taksim’in Yeni İncisi City Center Hotel & City Hill Roof Restaurant Açıldı !
Taksim'in Yeni İncisi City Center Hotel&City Hill Restaurant Açıldı ! Taksim Sıraselviler’de Konforu ve huzuru yaşatacak mimarisi ve atmosferiyle city center hotel, 4 yıldız kategorisinde beş yıldızlı hizmet anlayışıyla değerli misafirlerine ... ( devamı )

19.11.2009
Fenerbahçe Belvü’de 3 ayrı restaurant, 3 ayrı eğlence...
Yaşadığımız yorgunluklar, stresler, hastalıklardan sonra zorlu koca bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyoruz…Yeni yılın umutla ve mutlulukla geçebilmesi içinde yeni yıla iyi dileklerle ve keyif dolu girmekte fayda vardır diye düşünerek ... ( devamı )

30.10.2009
Bebek Hotel, Les Ambassadeurs’de kılıç balığı yorumları
Bebek Hotel, Les Ambassadeurs Restaurant’da sonbahar mevsiminin son günlerini yaşadığımız Kasım ayı boyunca Kılıç Balığı’nın birbirinden lezzetli yorumlarını sunuyor.Uluslararası lezzetler ve her zaman mevsiminde taze balık menüleri ... ( devamı )

26.10.2009
Hilton İstanbul’da Boğaz’a karşı balık keyfi!
Bir İstanbul klasiği Hilton İstanbul, nefes kesen Boğaz manzarası, enfes balık çeşitlerinin sunulduğu açık büfe deniz mahsulleri, canlı fasıl müziğinin en güzel şarkıları eşliğinde her Cuma 19.00 - 23.00 saatleri arasında sizleri ... ( devamı )

20.10.2009
The Roof Restaurant & Bar’da unutulmaz bir lezzet yolculuğu
Bir İstanbul klasiği Hilton İstanbul, ödüllü fine-dining restaurantı The Roof Restaurant&Bar’da misafirlerini nefes kesen Boğaz manzarası eşliğinde kusursuz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.Hilton İstanbul; eşsiz Boğaz manzarası, ... ( devamı )

15.10.2009
Kışın en sık uğrayacağınız adres Lychee
Arnavutköy’ün eteklerinde benzersiz manzarası ve birbirinden özel lezzetleri ile İstanbul’un yeni keşfi olan Lychee Restaurant&Bar’da kışın keyfini çıkarın.Kısa bir süre önce açılmasına rağmen İstanbul’un, müdavimi bol ... ( devamı )
Sektör:
firma: Lychee

09.10.2009
Boğazda palamut zamanı
Les Ambassadeurs Restaurant'da ekim ayı boyunca öğlen veya akşam saatlerinde birbirinden leziz palamut yorumlarını 12TL’den başlayan fiyatlarla tadabilirsiniz.Her zaman mevsiminde taze balık menüleri ve uluslararası lezzetler sunan Les Ambassadeurs ... ( devamı )

23.09.2009
Portaxe & Portaxe Shine’dan evlenecek çiftlere müjde!
Boğaz’a karşı rahat ve huzurlu atmosferi ile hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için hizmette sınır tanımayan Portaxe&Portaxe Shine, evlenmek isteyen çiftlere kolaylık sağlayacak paketler sunmaya başladı.Özel günleriniz için ... ( devamı )

31.08.2009
Türkiye Yellow Pages dilediğiniz restoranı bulmanıza yardımcı oluyor
İstanbul, Türkiye – 24 Ağustos 2009 – Yerel Arama firması Türkiye Yellow Pages, Yellow.com.tr resmi internet sitesinde 14.000’den fazla restoranın iletişim bilgilerine yer vererek keyifli bir yemek için Türkiye’deki farklı mutfakları ... ( devamı )
Sektör:

27.08.2009
Arnavutköy’de yeşille mavinin içinde iftar keyfiniz Lychee’de
Arnavutköy’de bir yanı koru bir yanı Boğaz manzarası olan Lychee Restaurant, 2 katlı, şık villasını ve mutfağını iftar davetleri için hazırladı. Neo-Klasik şık dekoru, özel grupları ağırlayabilecek oda ve salonları, çiçekler ... ( devamı )
Sektör:
firma: Lychee
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »»