07.05.2012
Boğaz’da Hıdrellez Şenliği Kendi Tarzıyla Gelenekselleşecek
Bir İstanbul mozaiği Bridge Restaurant, kültürümüzde önemli bir yere sahip olan, baharın müjdecisi Hıdrellez etkinliğini yaşatma kararı aldı. “İstanbul kanatlarımın altında” hissini yaşatan Bridge, bu yıl başladığı Bridge ... ( devamı )

09.01.2012
Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte her gün daha güçlü adımlar atıyoruz.
Türk Patent Enstitüsü tarafında 3 markamız tescillenmiştir. Revolution Revolution Technology prAxis ... ( devamı )

21.12.2011
PiPa, Nişantaşı’ nda açıldı!
Concept Masters tarafından kurulan ve başarılı mimar Mahmut Anlar’ ın tasarladığı, Napoli doğumlu, ödüllü şef Enzo Carbone’ nin oluşturduğu iddialı mönüsü, sıcak ve davetkar ortamı ile yeni jenerasyon pizza pasta İtalyan ... ( devamı )

10.10.2011
Big Plate’ tede Gerçek pizzanın keyfini çıkarın
Akdeniz mutfağının adresi Big Plate, pizzalarıyla İtalyan rüzgarı estiriyor. Taş fırınında en taze malzemeleri, el yapımı incecik hamurla buluşturan Big Plate’in pizzaları, tadı damağınızda kalacak bir deneyim yaşatıyor. Hazırladığı ... ( devamı )

05.10.2011
Çintemani Restaurant ın Pazar Brunch’ıyla hafta sonunuza keyif katın
Çintemani Restaurant, farklı lezzetlerin servis edildiği yenilenmiş brunch büfesiyle, 9 Ekim’den itibaren her pazar misafirlerini bekliyor. The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant, haftayı farklı tatlarla sonlandırmak isteyenleri ... ( devamı )

10.05.2011
İkbal Restoranlarına büyük ilgi
Türkiye’nin her köşesine yayılan et ürünleri ve restoranları ile ülkemizin en köklü markaları arasında yer alan İkbal, 2011 yılı içinde açtığı yeni restoranlarıyla iddiasını sürdürüyor. En son Carousel AVM’de açtığı ... ( devamı )

09.05.2011
Mirano Restaurant Taze Makarna ve Pizzanın İstanbul da da Değişmez Adresi
Uygun fiyata “Taze Makarna ve Pizza” konseptinin kurucusu ve şefi Yunus Evcioğlu, 18 yıl önce Almanya’da başlattığı lezzet geleneğini İstanbul’da da sürdürüyor. Mirano Restoranları’nın el yapımı makarna ve pizzalarının ... ( devamı )

05.05.2011
Guiness rekorlar kitabından 360 istanbul a
İstanbul hazır ol… Formula 1 haftasında İngiltere’nin ünlü sesi Sonique, muhteşem performansı için geliyor!Birçok uluslararası sanatçıya ev sahipliği yapan 360istanbul, bu kez Red Racing partisi ile dünyaca ünlü İngiliz ... ( devamı )

05.11.2010
“Hayal Edin Gerçekleştirelim“ prAxis Advanced
4 = 1! Crm + Loyalt + Kampanya Yönetimi + POS Satış = “prAxis Advanced" İşletmeniz için ihtiyaç olan 4 ayrı ürüne prAxis Adcanced ile sahip olun. Crm, Loyalty (Müşteri Sadakati), Kampanya Yönetimi ve POS Satış ürünlerini ... ( devamı )

23.06.2010
Özdere ’de sakin Huzurlu Bir tatil için elegance berk eren hotel
Şehrin yorgunluğunu unutturacak, sakin, ve huzurlu tatil için sizleri bekliyoruz... Denize sıfır hotelimizde denize girmenin tadını çıkarın... Doğayla başbaşa kalıp yorgunluğunuzu atın... ÖZDERE'nin sağlıklı ortamı, ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »»