05.05.2014
Özcan Deniz Günay’da Annesi İçin Söyledi
Eğlence sektöründe Türkiye’nin en prestijli markası Günay Restaurant’ta önceki gece bir kere daha Özcan Deniz fırtınası esti. Büyük rağbet gören canlı müzik mekanları ve lezzet kurumlarıyla sektörde lider olan BVS Group’a ... ( devamı )

15.04.2014
Casita Kuveyt’te Açıldı
30 yılı aşkındır sektörde gerçekleştirmiş olduğu birçok yenilikle dikkatleri üzerine çeken Casita, geçtiğimiz günlerde ilk yurt dışı şubesi olan Kuveyt Casita’ nın açılışını gerçekleştirdi. Kurumsal restorancılığın ilklerinden ... ( devamı )
firma: Casita

22.07.2013
İzmir Gourmet Guide 2013
BASIN BÜLTENİ İzmir Gourmet Guide 4.sayısı ile okuyucuları ile buluşuyor. Mandal Ajans tarafından her yıl hazırlanan İzmir’in ilk videolu interaktif rehberi İzmir Gourmet Guide, 464 sayfa ve 1484 mekân seçeneğiyle okuyucularıyla ... ( devamı )

12.03.2013
Midtown Hotel aşçıları ödüle doymuyor!
Midtown Hotel’de yer alan More Restaurant’ın, uluslararası ödüllere sahip aşçıları, hazırladıkları tadına doyulmaz lezzetlerle, ödüle de doymuyor. Yenilikçi yaklaşımlarıyla klasikleşmiş Türk lezzetlerini bambaşka bir boyuta ... ( devamı )

20.12.2012
Point Hotel Taksim’de, 2013 Yılbaşı Partisi
Point Hotel Taksim, turizmciler ve iş ortaklarının katılımıyla, 19 Aralık Çarşamba günü, ‘Hoş geldin 2013 Yılbaşı Partisi’ düzenledi. ViewPoint Restaurant’ta, gerçekleşen coşku dolu geceye, TUROB, EGD, TUYED’in aralarında bulunduğu ... ( devamı )

12.09.2012
Hardal Restaurant “En İyi Dünya Mutfağı Ödülü’nü Aldı
Mar Group bünyesinde hizmet veren, Dünya mutfağından örnekler sunan Hardal Restaurant, Gecce 2012 Mekan Oscarları gecesinde “En İyi Dünya Mutfağı Ödülü”ne layık görüldü. İkinci kez bu ödülü alarak İstanbul'un en iyilerinden ... ( devamı )

27.08.2012
Zafer Bayramı’nda Ataköy Marina Park Sansendo’da
Türk Serpme Kahvaltısı ile zaferi doya doya kutlayın. Zafer Bayramı’nda Ataköy Marina Park, Sansendo’da, Türk Serpmesi Kahvaltısı ile zaferi doya doya kutlayın. Üstelik 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Türk Serpmesi Kahvaltı ... ( devamı )

31.07.2012
Çömlek Restaurant, Çamlıca ve yeni şubesi ile Yalova’da iftar sofralarınızı şenlendiriyor…
Taş fırın kuru fasulyesi, özel menüsü ve aile konsepti ile ÇÖMLEK Restaurant, Çamlıca ve yeni şubesi ile Yalova’da iftar sofralarınızı şenlendiriyor… ÇÖMLEK Restaurant, Ramazan ayında davet ve organizasyonlarınızda, ... ( devamı )

31.07.2012
Ataköy Marina Park, Sansendo Restaurant ile şenlendi.
Sansendo’da mekanın ayrıcalığı ve lezzetleri şimdiden müdavini olmanıza sebep. Ataköy Marina Park Sansendo ile şenlendi… Sansendo’da mekanın ayrıcalığı ve lezzetleri şimdiden müdavini olmanıza sebep. Türkiye’deki Café&Restaurant ... ( devamı )

16.07.2012
Bridge’in lezzet sanatçısı Servet Usta’dan Ramazan için ‘altın’ öneriler…
Bir İstanbul mozaiği sloganı ile Boğaz’da 20 yıldır hizmet veren Bridge Restaurant, yaz aylarına denk gelen Ramazanda daha rahat oruç tutabilmenin yöntemini açıkladı. İftar mönülerine balık ve tavuğu ekleyen, hafif zeytinyağlıların ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son