18.08.2010
Deniz’den Bayrama Özel Eli Öpülecek Kredi!
DenizBank, bugüne kadar 5.8 milyondan fazla başvuru alan Cebimde Kredi için başlattığı Şok İndirim Kampanyası’nı, gelen yoğun talep üzerine Ramazan ayına özel olarak uzattı. Şok İndirim Kampanyası ile % 0.99’a düşen Cebimde ... ( devamı )

23.09.2009
Çiçeklerinizin tatlısı Botanika’dan
Hazır Ramazan Bayramı gelmişken, çiçeklerin de coşma zamanı geldi. Bayram coşkusunu, çiçekler de Çiçek Coşturan ile yaşıyorlar. Ramazan Bayramı’nın koşturması içinde daha fazla ilgi ve bakıma ihtiyaç duyan çiçeklerimiz için ... ( devamı )

15.09.2009
Ramazan Bayramı’nda akrabaları ziyaret edeceğiz
MasterCard tarafından gerçekleştirilen MasterIndex Araştırması’na göre, Türk Halkı’nın yüzde 51’i Ramazan Bayramı’nı akraba ziyareti ile geçirecek. Yüzde 45’lik kesimin evde geçirmeyi planladığı Ramazan Bayramı’nda sadece ... ( devamı )

03.09.2009
Epengle’den bayram şıklığı
Epengle, Ramazan Bayramı’na girerken perdelerini ve döşemelerini yenilemek isteyenlere canlı tasarımları ile geliştirilen yılın moda renklerinin olduğu yepyeni bir koleksiyon hazırladı.Dünyada ve Türkiye’de bir çok evleri süsleyen ... ( devamı )

23.09.2008
Bayramda Sevdiklerinize Değerlerini Ayşegül Acar Gold İle Hissettirin
Farklı tasarımlarıyla göz alıcı koleksiyonlar sunan AYŞEGÜL ACAR GOLD bu bayramda da sevdiklerinizi düşünüyor ve göz alıcı koleksiyonlarıyla bu günü anlamlandırıyor... Koleksiyonlarında incinin doğasından gelen sadelik ve şıklığı ... ( devamı )

22.09.2008
Ramazan Bayramında sağlıklı beslenme
Dyt. Serap Andaç Öztürk Medicana International İstanbul Beslenme ve Diyet Uzmanı Ramazan ayında beslenme düzenimizdeki değişikliğin ardından bayramla birlikte birbirinden lezzetli tatlılar ve ikramlarla adeta nefsimizin sınırları ... ( devamı )
Sayfalar:
1