24.04.2014
Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı
Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten ... ( devamı )
firma: Kozmy

25.03.2013
Kariyer Portallarından Beklenti Giderek Artıyor
Firmaların aday araştırma süreçlerinde en çok kullandıkları kaynaklardan biri olan kariyer portalları firmaların beklentilerini karşılamakta ivme kaybediyor. Özellikle uzun yıllardır sektörde lider olan firmalar etkin özgeçmişlere ... ( devamı )

02.10.2012
avmmall.com En İyi Yabancı Alışveriş Portalı seçildi!
avmmall.com’a ABD’den Teknoloji Ödülü Internet ve teknoloji alanında ABD’nin en saygın kuruluşları arasında yer alan Internet Marketing Association (IMA), avmmall.com’u en iyi yabancı alışveriş portalı seçti.Internet Marketing ... ( devamı )
Sektör:
firma: Avm Mall

27.02.2012
Açık Sınıf’ta eğitimler isteğe göre oluşturuluyor
Herkese açık eğitim etkinliklerinin satın alınabileceği bir internet portalı olan Açık Sınıf, eğitimcilerin düzenleyeceği programlar için lojistik desteği veriyor Kurum çalışanlarının eğitimi birçok şirket için büyük önem taşıyor. ... ( devamı )
Sektör:

04.01.2012
AstraZeneca az- deportal’ da ecza depolarını buluşturuyor
Ecza deposu çalışanlarının, internet üzerinden mesleki yeterliliklerine katkı sağlamayı hedefleyen, “mesleki eğitim ve gelişim platformu az-deportal” ile Türkiye’de ilk kez bir ilaç şirketi ecza depolarına yönelik özel bir projeyi ... ( devamı )

05.05.2011
Kadın Net Türkiye nin kadın portalı
Kadın kullanıcıların sağlık, güzellik, moda, magazin, yemek, cinsel yaşam gibi konularda bir çok soru ve ihtiyacına cevap veren site , ”Türkiye'nin kadın portalı” sloganıyla yola çıktı. Artık kadınların hayatında her şey ... ( devamı )

05.05.2011
istanbulajansi com İstanbul un Haber Portalı Açıldı
İstanbul’da kamu kuruluşlarının yaptığı hizmetlerin tek portalda bir araya getirilmesi ve iletişimin daha hızlı olması amacıyla oluşturulan www.istanbulajansi.com haber portalı açıldı. İstanbul ile ilgili tüm haberlerin yer alacağı ... ( devamı )

06.09.2010
Ağaoğlu My Life Yaşam Portalı Yayın Hayatına Başladı
Ağaoğlu Şirketler Grubu ilk kez kurumsal internet sitesini bir yaşam portalı haline getirerek hem Ağaoğlu müşterileri hem de gayrimenkul dünyası ve gündemle ilgili herkese hitap edecek bir içerikle yayın hayatına başladı. My Life ... ( devamı )

08.07.2010
İnternet Haberciliğinde sıcak gelişmeler burada
İnternet gazeteciliğine yepyeni bir soluk getiren www.yaziyoor.com, izlediği “Tarafsızlık” ve “Seçkin Habercilik” politikasıyla, Basın meslek ilkelerini, ilke edinen www.yaziyoor.com, deneyimli kadrosu tarafından filtre edilen günün ... ( devamı )

27.11.2009
Added Life Value yenilenen Boşanma Portalı ile Altı Avrupa Ülkesinde
Düsseldorf, 26.11.2009. Boşanma maliyeti hesaplanır, Ayrılık ve boşanmada uzmanlar bulunur, Boşanma başvuru formu ücertsiz olarak online düzenlenir, ücretsiz danışmanlık ve bilgi sunulur: Herşeyi Ayrılık, Boşanma ve Yeni Başlangıçlar ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1 2 »»