25.10.2013
Dergi Fuarı Dikkat Çeken Etkinliklere Ev Sahipliği Yapıyor
Türkiye Dergi Editörleri ve Yayın Yönetmenleri Birliği (TÜRDEB) tarafından alanında Türkiye’de bir ilk olarak düzenlenen 4.Türkiye Dergi Fuarı büyük ilgi görüyor. Açılışına birçok kültür insanının katıldığı ve ziyaretinde ... ( devamı )

31.08.2012
Kantin Devrimi sermayeye kurban edildi
Kola ve cipslerin okul kantinlerinde yeniden serbest bırakılmasını değerlendiren Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer; “Çocuklar ve dolayısıyla ülkenin geleceği küresel sermayenin çıkarlarına kurban ediliyor” ... ( devamı )

06.12.2010
2011 yılına Spor Koçu olarak başlayın...
Milli Eğitim Bakanlığı 2012 yılında Türkiye’de tüm ilköğretim okullarında spor koçluğu yapılanmasına hazırlık yapıyor. Siz Spor Koçluğu için hazırlık yapıyor musunuz? Çok genç nüfusa sahip ülkemizde inanılmaz potansiyeli ... ( devamı )

30.07.2010
Garanti Emeklilik “Kalem Tutan Eller” projesinin ilk dönemi başarıyla tamamlandı…
Garanti Emeklilik, Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürlüğü ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliği ile sokakta çalışan ilköğretim öğrencilerini sokaktan tamamen kopartıp, okulda tutmayı ... ( devamı )

26.05.2010
ABCDE Geleceğim Eğitimde Projesi Kırklareli’nde....
Milli Eğitim Bakanlığı Okulöncesi Genel Müdürlüğü ve Bersa İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti arasında okul öncesi eğitimden yararlanacak çocuk sayısını ve niteliğini artırmak amacıyla 15.Mart.2010 da imzalanan “ABCDE Geleceğim Eğitimde” ... ( devamı )

20.07.2009
“Gönül Köprüsü“ öğrencileri Turkcell’in 3G’li ürünlerini deneyimledi
Turkcell ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle geçtiğimiz yıl başlatılan Gönül Köprüsü projesi kapsamında Diyarbakır’dan İstanbul’a gelen öğrenciler, Turkcell Plaza’yı ziyaret ettiler, 3G’li ürünleri deneme imkanı buldular.20 ... ( devamı )

17.07.2009
“Gönül Köprüsü“ projesiyle İstanbul’a gelen öğrenciler Sultanahmet’i gezdi
Milli Eğitim Bakanlığı ve Turkcell işbirliğinde gerçekleştirilen "Gönül Köprüsü" projesi kapsamında İstanbul'a gelen öğrenciler, Sultanahmet'teki tarihi yerleri gezdi.Bu yıl 23 Haziran'da başlatılan proje kapsamında İstanbul'da ağırlanan ... ( devamı )

25.06.2009
“Gönül Köprüsü” ikinci yılında da sevgi bağları kurmaya devam ediyor
Milli Eğitim Bakanlığı ve Turkcell’in işbirliğiyle geçtiğimiz yıl hayata geçirilen “Gönül Köprüsü” projesinin ikinci dönemi, İstanbul’da düzenlenen bir törenle başlatıldı. Bu yıl projeye, 81 ilden onbini aşkın öğrenci ... ( devamı )
Sayfalar:
1