06.07.2011
Hotmail 15. yaş gününü kutluyor...
Dünyanın en büyük e-posta servisi olan Windows Live Hotmail 15. yılında yenilikçi yaklaşımı ve sürekli yenilenen özellikleriye kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 15 yılda neler oldu?1996’da 2MB olan kota, ... ( devamı )

06.05.2011
Microsoft Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları Bilişim ile Kalkınma İçin Microsoft Türkiye de buluştu
Microsoft Türkiye, bilgi teknolojileri kullanımının yaygınlaşması için birlikte çalıştığı STK’ları önceki gün düzenlediği etkinlikte bir araya getirdi. Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi önceki gün birçok sivil toplum kuruluşunun ... ( devamı )

25.04.2011
Gençler Imagine Cup Türkiye Finalinde Yarıştı
Microsoft’un bu yıl New York’ta gerçekleştireceği Imagine Cup 2011’in Türkiye finalleri 22 Nisan’da gerçekleştirildi. Dünyanın en yetenekli yazılımcı, tasarımcı ve girişimci gençlerini bir araya getiren Microsoft Imagine ... ( devamı )

22.04.2011
Microsoft Türkiye Blog’u Yayında
Microsoft Türkiye, blog.microsoft.com.tr adresindeki yeni platformunu bilişim severlerin beğenisine sundu. Bilişim dünyasının nabzını tutacak ve içerikleri ile takipçilerini yeni ve önde olmaya davet edecek Microsoft Türkiye Blog’u yayına ... ( devamı )

22.11.2010
Microsoft, “Tüketici Eylem Günü”nde korsan yazılıma dikkat çekiyor
Microsoft, 17 Kasım’da düzenlenen “Tüketici Eylem Günü” etkinlikleri kapsamında, 20 ülkede 38 binden fazla kişinin katılımıyla gerçekleştirilen yeni araştırmanın sonuçlarını açıkladı. Araştırma, bilgisayar kullanıcılarının ... ( devamı )

18.11.2008
Microsoft Tüketici Dünyasında Yeni Bir Dünya Açıyor
Microsoft, hızla gelişen teknolojileri kullanarak tüketicinin yaşam stilini değiştirmek ve benzersiz bilişim, iletişim deneyimleri yaşatmak amacıyla yeni bir yapılanma gerçekleştirdi. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 22 ülkede kurulan ... ( devamı )

23.09.2008
Microsoft’tan Uluslararası Gençlik Vakfı (IYF)’na 1 milyon dolarlık yazılım bağışı
Microsoft, gençlerin gelişimine katkıda bulunacak zengin içerikli bir program için için Uluslararası Gençlik Vakfı (IYF)'na 1 milyon dolarlık yazılım bağışı ile destek veriyor. Uluslararası Gençlik Vakfı (International Youth Foundation ... ( devamı )
Sayfalar:
1