06.12.2013
Microsoft Teknoloji Günleri
Teknoloji nedir, ne değildir? Hepinizin merak ettiğine eminim. Teknolojinin doğru kullanımı, yanlışlarımız ve ideal yaklaşımlarımız hakkında sihirli bilgiler edinmek ister miyiz? 8 ve 15 Aralık’ta Migrosoft Teknoloji Günleri’nde ... ( devamı )

08.03.2012
Turkcell perakendeciliğin kitabını yazdı, Apple’ı mağazasında ağırladı
Turkcell, Kanyon’daki Turkcell Mağazasını yenileyerek, uyguladığı yeni mağaza konseptiyle müşteri deneyimi ve iletişim perakendeciliğinde çıtayı bir üst basamağa yükseltti. Müşteri dostu mağazacılık anlayışıyla tasarlanan ... ( devamı )
Sektör:
firma: Turkcell

25.07.2011
Microsoft tan VeriPark a Finans Alanında Uluslararası Ödül!
Microsoft’un her yıl farklı kategorilerde iş ortaklarını onurlandırdığı ödüller 2011 yılında da sahiplerini buldu. VeriPark bir kez daha dünyanın en iyi Finans Sektörü CRM çözüm ortağına verilen “Microsoft Dynamics Financial ... ( devamı )

06.07.2011
Hotmail 15. yaş gününü kutluyor...
Dünyanın en büyük e-posta servisi olan Windows Live Hotmail 15. yılında yenilikçi yaklaşımı ve sürekli yenilenen özellikleriye kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 15 yılda neler oldu?1996’da 2MB olan kota, ... ( devamı )

12.05.2011
Xerox, E-posta kutunuzda neler oluyor?
Xerox, Microsoft Outlook hesabındaki e-postaları farklı parametrelerle analiz eden “Business of Your Brain” isimli ücretsiz bir uygulama çıkardı. En çok kimden e-posta alıyor ve gönderiyorsunuz, en çok kiminle toplantı yapıyorsunuz, e-postalarınız ... ( devamı )

06.05.2011
Microsoft Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları Bilişim ile Kalkınma İçin Microsoft Türkiye de buluştu
Microsoft Türkiye, bilgi teknolojileri kullanımının yaygınlaşması için birlikte çalıştığı STK’ları önceki gün düzenlediği etkinlikte bir araya getirdi. Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi önceki gün birçok sivil toplum kuruluşunun ... ( devamı )

25.04.2011
Gençler Imagine Cup Türkiye Finalinde Yarıştı
Microsoft’un bu yıl New York’ta gerçekleştireceği Imagine Cup 2011’in Türkiye finalleri 22 Nisan’da gerçekleştirildi. Dünyanın en yetenekli yazılımcı, tasarımcı ve girişimci gençlerini bir araya getiren Microsoft Imagine ... ( devamı )

22.04.2011
Microsoft Türkiye Blog’u Yayında
Microsoft Türkiye, blog.microsoft.com.tr adresindeki yeni platformunu bilişim severlerin beğenisine sundu. Bilişim dünyasının nabzını tutacak ve içerikleri ile takipçilerini yeni ve önde olmaya davet edecek Microsoft Türkiye Blog’u yayına ... ( devamı )

22.11.2010
Microsoft, “Tüketici Eylem Günü”nde korsan yazılıma dikkat çekiyor
Microsoft, 17 Kasım’da düzenlenen “Tüketici Eylem Günü” etkinlikleri kapsamında, 20 ülkede 38 binden fazla kişinin katılımıyla gerçekleştirilen yeni araştırmanın sonuçlarını açıkladı. Araştırma, bilgisayar kullanıcılarının ... ( devamı )

04.08.2010
Jabra ve Microsoft Kamuya Birleşik İletişim’i anlattı
Çağrı merkezi ve ofis kulaklıkları alanında dünya lideri Jabra ve Microsoft, Ankara’da kamu kurumlarına iş dünyasında hızla yaygınlaşan Birleşik İletişim teknolojisini ve bu teknolojinin sunduğu avantajları anlattı.Kurumların ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»