14.11.2011
Blogger Anneler anneysen.com’ da Toplanıyor
Sosyal medyanın gücü blogger anneleri buluşturuyor. Blog yazarlığı hobi olmaktan çıkarak, insanların hayatına dokunan bir iş halini aldı. Blog dünyasındaki anneler, okurları olan diğer annelere faydalar sunuyorlar. anneysen.com’un Bloglar ... ( devamı )
Sektör:

24.10.2011
KizlarSoruyor. com Üyelerinden Van’a Yardım Kampanyası
KizlarSoruyor.com üyeleri site içinde paylaşım yaparak kazandıkları Xper puanlarını paraya dönüştürüp Van depreminde zarar gören vatandaşlarımıza yardım olarak gönderilmek üzere Kızılay'a bağışlıyorlar.KizlarSoruyor.com sitesinde ... ( devamı )

19.10.2011
Ajans Press, Sosyal Medya’nın peşinde
Sosyal Medya Semineri’nde Türkiye’yi Ajans Press temsil etti; Medya takibinin öncü ve lider şirketi Ajans Press, sektörünün en saygın uluslararası üst örgütü olan FIBEP’in (Uluslararası Kupür Birliği Federasyonu) konuğu olarak ... ( devamı )

21.09.2011
Sosyal Medya Ondan Sorulacak: General Mobile Fox
Hepsi bir arada: Dokunmatik ekran, Qwerty Klavye ve Android İşletim Sistemi Cep telefonunda en yeni teknolojileri kullanıcılarla buluşturan General Mobile, yeni modeli General Mobile Fox ile zevkli bir iş yaşamını ve eğlenceli bir sosyal ... ( devamı )
Sektör:

20.09.2011
Hedef Sensin - Madde Kullanımına Hayır
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile yürütmekte olduğumuz projenin amacı, madde bağımlılığı konusunda bilinçli ve risk faktörleriyle mücadele eden bir toplum oluşmasını sağlamak. Proje ... ( devamı )

25.07.2011
Medyasoft ve Kaspersky Lab kurumların bilgi güvenliği için el sıkıştı
Türkiye’nin katma değerli yazılım distribütörü Medyasoft ve dünyanın güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab, kurumların bilgilerini korumak için el sıkıştı. Kamuda ve özel sektörde faaliyet gösteren ... ( devamı )

20.07.2011
Sosyal Medya ya hakimiyet iletişim stratejilerine yön veriyor
Sosyal Medya’nın öneminin hızla artması üzerine, Temmuz 2011 itibariyle Twitter, Facebook, Friendfeed, Youtube, Google Buzz gibi sosyal paylaşım ağlarında çıkan yazı ve görüşleri eşzamanlı takip ederek, Sosyal Medya Takibi’ni ... ( devamı )

11.07.2011
Medıa Markt Optimum dan Mustafa Ceceli Konseri Davetiyesi Hediye
Media Markt Optimum Türk Popunun genç yıldızı Mustafa Ceceli’nin romantik şarkılarıyla, teknoloji tutkunlarına muhteşem bir yaz gecesi vaadediyor. Türkiye’deki 17 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en ... ( devamı )

08.07.2011
Media Markt Beylikdüzü nde Volkan Konak Rüzgarı Esecek
“Kuzeyin Oğlu” olarak adlandırılan Volkan Konak, Media Markt Beylikdüzü’nde 30 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştireceği konseriyle Karadeniz Rüzgarı estirecek. Türkiye’deki 17 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet ... ( devamı )

01.07.2011
Medyasoft, Bilişim 500’deki hızlı yükselişini sürdürüyor
İnterpromedya tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen “Bilişim 500” araştırmasında Medyasoft, net satış gelirleriyle 27 sıra birden yükseldi. 49 kategoride yapılan araştırma sonucunda Medyasoft, görüntü işleme alanında liderliği ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 5 »» son