24.04.2014
Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı
Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten ... ( devamı )
firma: Kozmy

22.12.2013
3. Antalya Kadın Zirvesi – Medyanın Kadına Yaklaşımı
Antalya Büyükşehir Belediyesi, 21 Aralık Cumartesi günü AKM’de “3’üncü Kadın Zirvesi”ni gerçekleştiriyor. Siyaset, sivil toplum, bilim ve araştırma kuruluşları başta olmak üzere farklı kesimden kadınların konuşmacı olarak ... ( devamı )

16.10.2012
IMI Conferences tarafından 8.si düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı
IMI Conferences tarafından 8.si düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı, bu yıl Teleperformance ana sponsorluğunda 18-19 Ekim 2012 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Çağrı merkezi tasarımından, ... ( devamı )

11.10.2012
Tek tıkla tüm seyahat markaları burada!
Seyahat ile ilgili tüm firmalara ait ilanları birarada bulabileceğiniz vooyaj.com hizmete girdi. Sitede binlerce ilan arasından detaylı arama yapabiliyor, alternatifleri karşılaştırabiliyor ve size uygun ilanı tıklayarak ilanı ... ( devamı )
Sektör:

23.07.2012
Yapı dünyasının farklı dergisi HOME Republic
HR Medya, inşaat sektöründe yankı uyandıracak aylık Home Republic dergisi ile yayın hayatına başladı. "Yapıların ve Kapıların Ardındaki Hayat" sloganıyla yapı sektörü ve yapı sektörü ile ilgili hayata dair her çeşit konuya ... ( devamı )

06.07.2012
Doğuş Çay Yeni Reklam Yıldızını Sinan Çetin ile Seçiyor
“En Güzel Doğuş Çay” Reklamını Çek, Tüm Türkiye Yeteneğini Görsün! Doğuş Çay sosyal medya üzerinden başlattığı yarışması “Doğuş’tan Yetenek” ile yeni reklam yıldızını arıyor.“En Güzel Çay ... ( devamı )

27.02.2012
Medya, Yüz Naklinden “Tam Not” aldı.
Sağlık Bakanlığından “Yüz Nakli” ne üç ay önce çıkan onaydan sonra, 2 başarılı ameliyat süreci yaşandı. Operasyonlar, tıp literatüründe ilk olmaları nedeniyle Dünya Basınında da kendine yer buldu. Türk medyasının ... ( devamı )

10.02.2012
Adobe ürün fiyatları kur farkından etkilenmeyecek
Tasarım dünyasının lider yazılım firması Adobe, kaçırılmayacak sabit kur fırsatıyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Adobe, Türkçe ve İngilizce ürünlerinde, ABD dolar kurunu 1,45TL’den sabitlediği kampanyasını ... ( devamı )
firma: Adobe

11.01.2012
Dijital Akademi Arama Motoru Uzmanı İhraç Edeceğiz
Arama motorlarının kullanımı ülkemizde her geçen gün artıyor. Buna bağlı olarak yeni iş alanları ve iş fırsatları doğdu. Bir çok şirket artık arama motorları üzerinden şirketlerini tanıtmak istiyor. Bunun için arama motoru pazarlama ... ( devamı )
Sektör:

04.01.2012
Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı
İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim ve sosyalmedya.co tarafından düzenlenen “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” 17 Ocak 2012’de başlıyor. Program, standart eğitim müfredatının ötesine geçerek, sosyal medya uzmanı olmak ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son