06.07.2011
Türkiye Finans tan Hac ve Umre finansmanı
Türkiye Finans Katılım Bankası, Hac kurası çıkmış veya Umre’ye gitmek isteyenlere özel kredi kartına 9 taksit ya da 36 aya yayılan uygun ödeme koşullarıyla finansman sağlıyor. Türkiye’de katılım bankacılığının öncü ... ( devamı )

04.07.2011
Express Kredi
Kredi başvurusunda bulunmak için banka şubesine gitme devrini bitiriyoruz. Tüm nakit ihtiyaçlarınız için hızlı başvuru imkanı sunan Express Kredi ile banka şubelerimizi ayağınıza getiriyoruz.TEB müşterisi olan ve olmayan tüm kişiler ... ( devamı )

05.05.2011
vdf nin ikincielekredi com ürünü şimdi de mobil ortamda kredi imkanı yaratıyor!
İnternet üzerinden ikinci el araçlara anında kredi imkanı sağlayan vdf, şimdi de Altunizade ve AutoCity- Çobançeşme açık oto pazarlarında ikincielekredi.com mobil araçları üzerinden kredi başvurularını değerlendiriyor. Türkiye’nin ... ( devamı )

27.04.2011
ING Bank’tan basın çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi!
ING Bank, tüm basın sektörü çalışanlarının “3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü”nü özel bir kampanya ile kutluyor. 6 Mayıs’a kadar sürecek kampanya ile basın mensupları sadece yüzde 0,99 faiz oranıyla kredi kullanabilecek. ... ( devamı )

27.04.2011
DenizBank’tan enerji ve tarım sektörüne 300 milyon euro’luk kredi
DenizBank; WestLB koordinatörlüğünde EIB, EBRD, IFC ve DEG’den toplam 300 milyon euro tutarında, vadeleri 7 ile 12 yıl arasında değişen, seküritizasyon kredisi sağladı. DenizBank’ın aldığı kredi aynı zamanda 4 kalkınma bankasının ... ( devamı )

14.12.2010
Eurobank Tekfen’den Yeni Yıl Kampanyası
Türkiye’nin önde gelen bankalarından Eurobank Tekfen, bireysel kredi ihtiyaçlarına yönelik yeni yıla özel avantajlar sunuyor. Yeni yılın güzelliklerinden şimdiden faydalanmak isteyenler Eurobank Tekfen’e geliyor, yeni ihtiyaçlarını ... ( devamı )

08.12.2010
Eurobank Tekfen’den Yeni Yıl Kampanyası
Türkiye’nin önde gelen bankalarından Eurobank Tekfen, bireysel kredi ihtiyaçlarına yönelik yeni yıla özel avantajlar sunuyor. Yeni yılın güzelliklerinden şimdiden faydalanmak isteyenler Eurobank Tekfen’e geliyor, yeni ihtiyaçlarını ... ( devamı )

26.08.2010
Öğrenim kredilerine başvurular arttı
Enuygun.com’un son bir haftaya yönelik yaptığı analizlere göre, eğitim ve ihtiyaç kredilerine yönelik kredilere yapılan başvuru dikkat çekici bir oranda arttı. Üniversite öğrencilerinin en büyük masrafının kalacak ... ( devamı )
Sektör:

18.08.2010
Deniz’den Bayrama Özel Eli Öpülecek Kredi!
DenizBank, bugüne kadar 5.8 milyondan fazla başvuru alan Cebimde Kredi için başlattığı Şok İndirim Kampanyası’nı, gelen yoğun talep üzerine Ramazan ayına özel olarak uzattı. Şok İndirim Kampanyası ile % 0.99’a düşen Cebimde ... ( devamı )

28.07.2010
DenizBank Cebimde Kredi faizleri Şok İndirim Kampanyası ile %0.99’a düştü!
Bugüne kadar 5.5 milyondan fazla başvuru alan Cebimde Kredi için DenizBank yeni bir kampanya başlattı. DenizBank’ın Şok İndirim Kampanyası ile Cebimde Kredi faizleri % 0.99’a düştü. Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son