02.11.2016
VakıfBank’tan kredi faizlerinde indirim furyası!
VakıfBank, ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 1.26’dan 1.15’e, taşıt kredisini yüzde 1.15’ten 1.10’a indirdi. Kredili Mevduat Hesabı faiz oranını yüzde 2.02’den yüzde 1.99’a, kredi kartında ise yüzde 2.02 olan faiz oranını ... ( devamı )
Sektör:
firma: VakıfBank

14.06.2013
Online Kredi Başvurusu Tek Tıkta
Kredibasvurusu.net tüm bankaların online kredi başvurusu sayfalarını tek adreste toplayan, kredi başvurusu yapmanızı kolayşatıracak ve vakit kaybettirmeyecek bir platform olarak kurulmuştur. Sitemizde bankaların kredi kampanyalarını ... ( devamı )

20.12.2011
Türkiye Finans Piyasalarının Nabzı Bu Sitelerde Tutuluyor
Deneyimli gazetecilerin girişimiyle kurulan Finansgundem.com sadece finans ve borsa alanında değil, bugün en fazla takip edilen ekonomi sitesi olmayı başardı.‘İlkeli, dürüst, tarafsız, bağımsız ve güvenilir’ yayıncılık ilkelerini ... ( devamı )

28.11.2011
TEB Bedelli Askerlik Kredisi
Türk Ekonomi Bankası (TEB), “Önce TEB Şubesi Sonra Askerlik Şubesi” kampanyası ile bedelli askerlik yapacaklara özel, %1.40 faiz imkanı ile 36 ay vadeli bedelli askerlik kredisi sunuyor. Türk Ekonomi Bankası (TEB), “Önce TEB ... ( devamı )

13.09.2011
Kredi kartı kullanıcıları dikkat
Kredi kartı borcunuzu düzenli ödeyemeyenlerden misiniz? Yoksa borcunun asgari tutarını ya da yüzde 50'sini ödeyerek durumu idare edenlerden mi? O zaman 17Eylül'e dikkat etmesi gereken milyonlarca kişiden birisiniz…Bankanız 17 Eylül'den itibaren ... ( devamı )

08.09.2011
Pratik Kredi İle İnternet Üzerinden Online Kredi Başvurusu Yapın
TEB müşterisi olsun ya da olmasın dileyen herkes www.teb.com.tr websitesi üzerinden Pratik Kredi başvurusu yapabiliyor. Online kredi başvurusu yapmak için T.C. kimlik numarası, Cep telefonu ve E-posta adresi istenen kısa formu doldurup göndermek ... ( devamı )

01.08.2011
Eurobank Tekfen Back-Up Üyeliği Hediyeli “Ramazan Kredisi” Kampanyasını Sunar…
Eurobank Tekfen, Müşterileri Ramazan’da Çifte Bayram Yapacak Bireysel bankacılık hizmetlerini “Yakın Bankacılık” yaklaşımı altında, “müşterisine en yakın banka” olma hedefiyle sürdüren Eurobank Tekfen, “Ramazan Kredisi” ... ( devamı )

22.07.2011
Konut kredisi isteyenlerin geliri 3 bin TL’nin altında
Konut kredilerine ilgi gösteren her üç kişiden ikisinin geliri 3 bin TL’nin altında. Konut kredisiyle ilgilenen her dört kişiden üçünün yaşı ise 20 ile 40 arasında değişiyor.Karşılaştırma sitesi Enuygun.com tarafından örnekleme ... ( devamı )

20.07.2011
Albaraka şubelerinde Banka ve kredi kartları anında teslim ediliyor
Türkiye’de katılım bankacılığının öncüsü Albaraka, tüm şubelerinde hayata geçirdiği anında kart basım sistemiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Sistem sayesinde tüm şubeleriyle bu işlemi uygulayan dünyada ... ( devamı )

08.07.2011
TEB Konut Kredisi
TEB Konut Kredisi’nin sunduğu uzun vade, düşük taksit seçenekleri ile kira öder gibi ev ve iş yeri sahibi olabilir, hayallerinizdeki yere kolayca kavuşabilirsiniz.Gerekli belgeleriniz ile şubelerimize uğrayarak konut kredilerimizden size en ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son