25.05.2015
Anneler Günü Haftasında Bursalı Modacının İlham Kaynağı Amazon Kadını
Anneler Günü Haftasında Bursalı Modacının İlham Kaynağı Amazon Kadını Bursa zengin ve renkli cemiyet hayatıyla bilinen birkaç şehirden biridir. Dolayısıyla, eğlence hayatını çok seven, cemiyet hayatını damarlarında yaşayan ... ( devamı )

04.09.2014
Kadınların İçi Rahat!
Penti, hazırladığı iç çamaşırı koleksiyonlarıyla her zevke ve tarza hitap ediyor. Zaman zaman seksi değil rahat olmak isteyen kadınlar alternatif modellerde sunulan külotlarını Penti’den seçmekten vazgeçemiyor. Eğlenceli alt grup ... ( devamı )
Sektör:

03.09.2014
Koton Kadın 2014-15 Sonbahar Kış Koleksiyonu Şehirli Kadının Kış Macerası
Koton Kadın 2014-15 Sonbahar Kış Koleksiyonu günlük giyim kodlarını çabasız bir lüks hissi ile zenginleştirerek kış stiline farklı bir yorum getiriyor. Koton kadının gardırobu çekici dokunuşlarla şehirli modanın temposunu güçlendiriyor. ... ( devamı )
Sektör:

24.04.2014
Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı
Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten ... ( devamı )
firma: Kozmy

09.03.2014
Antalya Migros AVM’den Kadınlarımıza Anlamlı Hediye!
Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 08 Mart Dünya Kadınlar gününde kendilerini özel hissettikleri bu günde tüm kadın ziyaretçilerine hoş sürprizler sundu.Migros Alışveriş Merkezi, kadınlar için çok anlamlı bu özel günü unutmadı. ... ( devamı )
Sektör:

22.12.2013
3. Antalya Kadın Zirvesi – Medyanın Kadına Yaklaşımı
Antalya Büyükşehir Belediyesi, 21 Aralık Cumartesi günü AKM’de “3’üncü Kadın Zirvesi”ni gerçekleştiriyor. Siyaset, sivil toplum, bilim ve araştırma kuruluşları başta olmak üzere farklı kesimden kadınların konuşmacı olarak ... ( devamı )

08.12.2013
Swarovski “Secret Treasures” Koleksiyonu
2013/14 Sonbahar/Kış takı koleksiyonumuzun yansımalarını taşıyan Swarovski’nin Charm Pops, Charms ve Charm Clips serileribirbirinden farklı tasarımları ile bu sezon da bizleri duygularımızı, mutlu anlarımızı ya da gizli mesajlarımızı ... ( devamı )
Sektör:
firma: Swaroski

06.12.2013
Yılbaşının göz alıcı kadınları Faik Sönmez’de
Yeni yıla girerken, yenilenin, yılbaşı pırıltısını Faik Sönmez’le hissedin... Faik Sönmez'in yılbaşı için hazırlanan koleksiyonunda, dantelin başrolde olduğu gösterişli kıyafetler göz alıyor. Dantelin romantik ve ihtişamlı ... ( devamı )
Sektör:

01.07.2013
Kadınların Yüzünü Güldüren Kampanya
ÉEOSE, kadınları çok mutlu edecek yeni bir kampanya başlattı. EEOSE Kaş ve Kirpik Bakım Serumu alana, 34 TL değerindeki EEOSE Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan hediye. Kaş ve Kirpik Serumu ile sizi hayal ettiğiniz bakışlara kavuşturan ... ( devamı )

17.05.2013
Kadın Kadına Blog Editörlerini Arıyor
2012 Mart ayından bu güne kadınlarla ilgili her türlü içeriği paylaşan kadinkadina.org blogu yeni editörlerini arıyor. Siz de Kadın Kadına blogunun yeni editörü olabilirsiniz.Kadın Kadına blogu günlük binlerce ziyaretçi ve onbinlerce ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son