22.02.2020
Bkrc Endüstriyel Enerji
Buhar Kazanı , Kızgın Yağ Kazanı , Boyler , Kalorifer Kazanı , Yakıt Tankı , Kızgın Su Kazanı , Depolama Tankları İmalatı , Yoğuşmalı Kazan ve Brülör Bayisi.Steam Boiler - Industrial Type Steam Boiler - Hot Oil Boiler - Hot Water Boiler ... ( devamı )

07.11.2016
İş Kazalarında Ölenlerin Sayısı Savaşta Ölenlerden Fazla
Türkiye’nin kanayan yarası olan iş kazalarında meydana gelen ölümler 2016 yılında da hız kesmedi. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi’nin (İSİG) verilerine göre Ekim ayında en az 165 işçi, 2016’nın ilk on ayında ise en ... ( devamı )

07.11.2016
Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Perpetual, Benedict Cumberbatch’in başrolünü oynadığı Marvel’in Doctor Strange filminde
Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Perpetual, Benedict Cumberbatch’in başrolünü oynadığı Marvel’in Doctor Strange filminde Jaeger-LeCoultre New York’ta Benedict Cumberbatch’in katılımıyla Doctor Strange filmi için özel bir gösterime ... ( devamı )

04.11.2016
Borajet’ten Büyük Yatırım
Borajet’ten Büyük Yatırım… BORAJET 30 YENİ JET İLE FİLOSUNU BÜYÜTÜYOR! Ülkemizin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen bölgesel havayolu Borajet Havayolları, 2018 yılında hizmete sunulacak olan dünyanın en büyük havalimanında ... ( devamı )
Sektör:
firma: BoraJet

02.11.2016
Minik şefler, Beslenebilirim projesi kapsamında Dünya Şefler Günü’nde mutfağa girdi
Nestlé’nin, Millî Eğitim Bakanlığı ile iş birliği içinde yürüttüğü, on binlerce çocuğun yeterli ve dengeli beslenme ile fiziksel aktivite konusunda farkındalığı geliştirmeyi amaçlayan Beslenebilirim projesi kapsamında, İstanbul ... ( devamı )

01.11.2016
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Sektörümüzün dijital pazarlama iletişimini bilen insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlamak, IAB Türkiye’nin temel misyonları arasında ... ( devamı )

26.10.2016
TÜSİAD “Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS) Uygulamaları ve Son Durum” başlıklı bir seminer düzenledi
TÜSİAD, 25 Ekim Salı günü Orjin Maslak’ta, 09:30-12:00 saatleri arasında,"Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS) Uygulamaları ve Son Durum" başlıklı bir seminer düzenledi.Seminerin açılış konuşması, TÜSİAD Dış Ticaret Çalışma ... ( devamı )

25.10.2016
Çocuklara Cinsel İstismarda Rakamlar Korkutucu
Son günlerde yaşanan üzücü olaylardan sonra pedofili(çocuk istismarı) tekrar Türkiye gündemine geldi. Öyle ki her 4 saatte 1 çocuk cinsel istismara uğramakta. Çocuk istismarı vakalarının hala yok sayılmaya çalışıldığı günümüz coğrafyasında ... ( devamı )

06.09.2016
Petabayt Teknoloji Haberleri Tasarımını Yeniledi
Online teknoloji haberlerinin yeni gözde ismi petabayt.com yeni ara yüzü ile yoluna devam ediyor. Teknolojik gelişmeleri anında takipçilerine sunan ve güncel kalan petabayt.com Petabayt Teknoloji haberleri ile yeni yüzünü gösterdi. Özellikle ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son