11.08.2018
Kuzey İnsan Kaynakları Bakıcılık Hizmetleri Ltd.Şti
kuzey insan kaynakları 2014 yılından bu yana Türkiyen\'nin her yerine bebek bakıcısı,çocuk bakıcısı,hasta bakıcısı,yaşlı bakıcısı,refakatçi,ev işlerinde yardımcı personel temin etmektedir... ( devamı )

08.03.2016
HomeLang Dil Hizmetleri Uzman Çeviri Ekibi ile Türkiye’ye ve Tüm Dünyaya Hizmet Veriyor
2015 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firma olan HomeLang Dil Hizmetleri, bünyesinde bulunan, alanında uzman ve deneyimli çok sayıda çevirmen, editör, redaktör, deşifre uzmanı, DTP uzmanı ve diğer hizmet sağlayıcılar ile onlarca ... ( devamı )

02.10.2012
Home Ofisler En Esaslı Gayrimenkul Yatırımı Olarak Ön Plana Çıkıyor
İstanbul Anadolu yakasının yükselen değeri Kurtköy’de 42 adet home-ofis ve 28 bin metrekarelik ofis alanından oluşan “Esas Aeropark” ile Türkiye’deki ilk projesinin startını veren Esas Gayrimenkul; projenin 16 bin metrekaresini ... ( devamı )

28.09.2012
Kassel Üniversitesi öğrencileri Darüleceze’yi ziyaret etti
Almanya’nın en prestijli uluslararası eğitim veren kurumlarından biri olan Kassel Üniversitesi‘nin Sosyal Hizmetler Enstitüsü öğrenci ve öğretmenleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı tarihî Darülaceze Müessesesi’ni ... ( devamı )

22.12.2011
Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve Datassist Hizmetleri
Bireyler, özel ve meslek hayatları süresince iş kazası ve meslek hastalığı gibi mesleki; hastalık, analık, sakatlık, yaşlılık, ölüm gibi fizyolojik ve işsizlik, evlenme ve çocuk sahibi olma gibi sosyo-ekonomik risklerle karşı karşıya ... ( devamı )

07.12.2011
Unamic HCN Türkiye’ ye yeni satış müdürü
Çağrı merkezi sektöründe 8 yıldır farklı kademelerde görev alan Mahir Tüzün, Unamic/HCN Türkiye’de satış müdürü olarak çalışmaya başladı. Uluslararası alanda profesyonel çağrı merkezi hizmetleri veren Unamic/HCN, ... ( devamı )
Sektör:
firma: Unamic HCN

02.12.2011
Unamic HCN Türkiye, Avrupalı tüketicilere Türkiye’den hizmet
ana dilleri gibi Felemenkçe ve Fransızca konuşan 25 kişilik Türk bir ekiple Samsung’un Avrupalı tüketicilerine çağrı merkezi hizmeti vermeye başladı. Samsung, Benelüks Ülkeleri / Hollanda üzerinden aldığı tüm çağrı ... ( devamı )
Sektör:
firma: Unamic HCN

02.12.2011
4 kıtadan katılımın olduğu SIGN İstanbul’ a ilgi büyük!
SING İstanbul’da otomobili aynı gün içinde istediğiniz görüntüye sokan folyo kaplama teknolojilerinden, dev LED ekranlara kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor…Türkiye’nin ve Avrupa’nın Uluslararası Açıkhava Reklamcılığı ... ( devamı )

09.08.2011
ING Emeklilik in tercihi Unamic HCN
Unamic/HCN Türkiye, ING Emeklilik müşterilerine yönelik özel bir çağrı merkezi projesine başlıyor. Uluslararası alanda profesyonel çağrı merkezi hizmetleri veren Unamic/HCN, Türkiye’deki iş hacmini büyütmeye devam ediyor. Xerox tarafından ... ( devamı )

06.07.2011
BTK raporuna göre Millenicom pazar lideri
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Türkiye elektronik haberleşme sektörünün 2011 yılındaki ilk çeyrek kullanıcı sayıları dikkate alınarak hazırlanan raporda Millenicom alternatif telekom operatörleri arasında ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1 2 3 »» son