01.06.2014
Des Pots, Esse Mağazalarında…
Des Pots’un ikonik biblo ve vazoları, kuş ve çiçek gibi naturel formları ve göz alıcı çizgileriyle ev ve yaşam alanlarına renk katıyor… 25 yıllık Hollanda markası Des Pots, koleksiyonlarını doğadan ve renklerden ilham ... ( devamı )
Sektör:
firma: Esse

20.05.2014
Antalya Migros AVM’den “Güzellik ve Sağlık Günleri”
Antalya Migros Alışveriş Merkezi, gelenekselleşen “Güzellik ve Sağlık Günleri” etkinliği ile 17 – 25 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.Sıcak yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde Antalya Migros ... ( devamı )
Sektör:

07.05.2014
Geri Dönüşüm Sergisi Antalya Migros AVM’de!
Antalya Migros Alışveriş Merkezi, eğitici ve eğlenceli aktivitelerine devam ediyor.Eski yâda kullanılmıyor diye çöpe atmaktan kaçınmadığımız eşyaları yeniden değerlendirilerek özgün birer ürüne dönüştürüldüğü parçalardan ... ( devamı )
Sektör:

11.04.2014
Portakal Diyarı ve Finike Portakalı Üzerine...
Bu hafta size Antalya’nın yeni ve taze lezzetlerinden söz edeceğiz. Konya Yerel Haber ve Antalyabook ekibi olarak Finike’ye uğradık ve Portakal Diyarı‘nın kurucusu Turgut Aksoy ile keyif dolu bir söyleşi yaptık. Aynı zamanda Portakal ... ( devamı )

31.03.2014
Sephora ile Çarpıcı Pastel Tonlarda Bir İlkbahar
Tadına doyulmayan yanaklar, gölgeli ve renkli saçlar, şeker gibi tırnaklar, baby doll bakışlar için Sephora yazın en çarpıcı pastel renklerini sunuyor. Sephora Arty Pastel koleksiyonunun moda sanatçısı pastel renkleri pop renkler gibi kullanıyor. ... ( devamı )
Sektör:

21.03.2014
TerraCity Çocuk Kulübü Çok Keyifli!
Antalya’nın en büyük alışveriş merkezi TerraCity, hizmette sınır tanımıyor.Hafta sonu keyfine TerraCity Çocuk Kulübü eğlencesi katıyor. Ailenizle keyifli anlarınızı TerraCity‘de geçirebilirsiniz. Hafta sonu saat 13:00-20:00 saatleri ... ( devamı )
Sektör:

20.03.2014
Varoluştan Sonsuzluğa
Damat’ın 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu “Varoluştan Sonsuzluğa” temasıyla yüzünü en eski Anadolu medeniyetlerine dönüyor. Tarihi değiştiren Göbeklitepe’nin cesur ve yenilikçi ruhuyla geçmişin şifrelerini yeniden yorumlayan Damat ... ( devamı )
Sektör:

20.03.2014
Moonlight Sonata Romantik Bir Şıklık Yaratıyor
Forever New, bahar aylarının romantik havasından esinlenerek yeni bir koleksiyona imza atıyor: Moonlight Sonata. Bu yeni koleksiyon, zengin parçalarıyla narin bir kadın duruşu yaratıyor.Baharın habercisi renklerden oluşan renk paletinde koyu ... ( devamı )
Sektör:

17.03.2014
Ünlü aranjör Erdem Kınay ve Merve Özbey Nicci Antalya’da!
Türk besteci, aranjör ve prodüktör Erdem Kınay, bugüne kadar Aşkın Nur Yengi, Ayşe Hatun Önal, Burak Kut, Demet Akalın, Ege Çubukçu, Gökhan Özen, Gökhan Tepe, Hadise, Hande Yener, Kenan Doğulu, Mercan, Murat Boz, Pamela, Serdar Ortaç ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son