22.02.2020
Bkrc Endüstriyel Enerji
Buhar Kazanı , Kızgın Yağ Kazanı , Boyler , Kalorifer Kazanı , Yakıt Tankı , Kızgın Su Kazanı , Depolama Tankları İmalatı , Yoğuşmalı Kazan ve Brülör Bayisi.Steam Boiler - Industrial Type Steam Boiler - Hot Oil Boiler - Hot Water Boiler ... ( devamı )

17.09.2018
Parti Malzemeleri - Doğum günü süsleri - Parti Dükkanım
En güzel parti malzemeleri Çocuğunuza, eşinize, sevgilinize sürpriz bir parti mi hazırlamak istiyorsunuz? Web sitemizde onlarca kategori içerisinde yüzlerce Parti malzemeleri çeşitlerini bulabilirsiniz. Sevdiklerinize özel sürpriz parti süslerini ... ( devamı )

29.10.2017
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi İnternette aradığımız zaman bulamadığımız, hayatımızda pek önem vermediğimiz ancak yokluğunda eksikliğini hissettiğimiz ürünleri bulabileceğimiz bir site var. 1dahasoyle.com, ... ( devamı )

11.07.2017
Türkiye Genelinde Elazığ Merkezli Oto Kiralama Firması - Bayimiz Olmak İster Misiniz?
Ema Car Rental oto kiralama sektörün de 35 şube ve 1500 araç kapasitesi ile Tüm Türkiye’de sorunsuz rent a car hizmeti vermektedir.Bünyemizde olmak için;1- Havalimanında ya da merkezi yerleşim yerinde olmak,2- Minimum 2 yıllık sektör tecrübesine ... ( devamı )
Sektör:

09.04.2017
Lider Karot Beton Delme, Beton Kesme, Kırma, Karot Alma
Lider Karot İnşaat San. Tic. kurulduğu 2006 tarihinden itibaren kendinden emin adımlarla kendisine duyulan güveni koruyarak, faaliyet gösterdiği alanlarda en iyi hizmeti vermek, sektörde de ayrıcalıklı olmayı sürdürmektedir.Sektörde sürekli ... ( devamı )

28.01.2017
Dekorasyonun öncü Türk firması STONE PANEL Ortadoğuda fırtına gibi.
1998 Yılında Türkiye\'de hizmete açılan STONE PANEL firması, Avrupa\'dan sonra, Ortadoğu\'da da adından söz ettirmeye başladı. Türkiye\'de duvar kaplama sanatının öncü firması olarak liderliğini tescillemiş olan firmanın vermiş olduğu ... ( devamı )

15.11.2016
“Sahiden” BURAY Geliyor!
İlk albümü “1 Şişe Aşk” ile geçen yılın en iyi çıkışları arasında gösterilen, 6 ayda aldığı 21 ödülle müzik yolculuğuna başarılı bir giriş yapan Buray, yeni albümü “Sahiden” ile geliyor... “SAHİDEN” BURAY ... ( devamı )

07.11.2016
Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Perpetual, Benedict Cumberbatch’in başrolünü oynadığı Marvel’in Doctor Strange filminde
Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Perpetual, Benedict Cumberbatch’in başrolünü oynadığı Marvel’in Doctor Strange filminde Jaeger-LeCoultre New York’ta Benedict Cumberbatch’in katılımıyla Doctor Strange filmi için özel bir gösterime ... ( devamı )

04.11.2016
Arçelik A.Ş Dawlance Satın Alma Sürecini Tamamladı
Beyaz eşya sektörünün önde gelen global oyuncularından Arçelik A.Ş., 30 Haziran 2016 tarihli açıklamasını takiben, Pakistan'da Dawlance markasıyla faaliyette bulunan üretim ve satış şirketlerinin satın alınmasına ilişkin tüm ön ... ( devamı )
firma: Arçelik
Sayfalar:
1 2 3 »» son