06.05.2011
Hanna Home un temsilcisi olduğu Rasch, özel annelere benzersiz duvar kağıdı koleksiyonları sunuyor.
Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markası birbirinden farklı üç kategoride hazırlanan göz kamaştırıcı koleksiyonları ile farklı stillere sahip annelerin kalbine dokunuyor. Striking a perfect design balance between modern and ... ( devamı )
Sektör:
firma: Hanna Home

25.10.2010
İstikbal Prestij ürün grubuyla güne aydınlık bir başlangıç
İstikbal’in ev dekorasyonuna yepyeni bir yorum getirdiği Trend 2011 Koleksiyonu’nda yer alan Prestij yemek ve yatak odası takımları şıklığı bütünsellikle birleştirerek uyumu gözler önüne seriyor. Modern çizgilerin beyaz rengin ... ( devamı )
Sektör:

21.12.2009
M2’si 2000 Tl’ye, 1 Dönümüne Yakın Arsa Üzerinde Dört Bir Yanı Açık Gerçek Müstakil Hayat
Yuvataş İnşaat tarafından Kurtköy Akfırat Bölgesi’nde yapımına devam edilen TepePark Villaları’nda 1 dönüme yakın arsa üzerinde gerçek müstakil hayat yaşama imkanına sahip olmanın m2 fiyatı sadece 2000 TL! Komşum gürültüden ... ( devamı )

09.12.2009
internetin en iyi “içerik” dergilerinden “Womenist”in aralık sayısını kaçırmayın...
Güncel, Farklı, Kaliteli Ve Dolu Dolu Haber Okumak İsteyenlere www.womenist.net Kısa bir süre önce hayatımıza giren ve online dünyada ilgi ile izlenen life-style kadın dergisi Womenist güncel, farklı ve kaliteli içeriğiyle yeni sayısını ... ( devamı )

10.09.2009
Tchibo’da Bali esintisi!
Tchibo'nun 09 Eylül’de başlayan "Bali Esintisi" temasında yer alan modern ve etnik tasarımların buluştuğu dekoratif ürün yelpazesi Bali tarzını evinize getirerek herkesi huzura davet ediyor.9 Eylül’de başlayan “Bali Esintisi” teması ... ( devamı )

12.08.2009
Tchibo ile dekorasyonda beyaz ferahlığı!
Tchibo’nun 19 Ağustos’ta başlayacak “Evlerin Rengi Beyaz” teması ile, evlere dekorasyonda sadelik rüzgarı geliyor. Beyazın hakim olduğu tema ürünleri sayesinde, eviniz şık ve ferah bir görüntüye kavuşacak.Bu temada yer alan; nevresim ... ( devamı )

20.07.2009
Hayallerinizdeki evi yaratmanız için son fırsat
İstanbul’un en düzenli gelişen Kurtköy-Yenişehir Bölgesi’nde yapımına devam edilen AlizePark Evleri’nde, hayalinin evini yaratmak isteyenler için son fırsat günleri başladı. AlizePark Evleri’nde ev sahibi olanlar, malzeme seçimi ... ( devamı )

07.07.2009
Tchibo ile Afrika Kıtası’na yolculuk!
Tchibo’nun 15 Temmuz’da başlayacak “Afrika Rüyası” temasında yer alan mutfak aksesuarları ve birbirinden ilginç dekorasyon ürünleri ile Afrika’nın gizemli havası evlerinize taşınıyor.Periyodik olarak değişen temalar sunan Tchibo, ... ( devamı )

20.06.2009
Güzelliğinizin çatlatamayacağı güzellikte ayna stickerlar Dekoduvar.com’da
GÜZELLİĞİNİZİN ÇATLATAMAYACAĞI GÜZELLİKTE AYNALARWeb üzerinden online duvar stickerları ve çeşitli duvar dekorasyon ürünleri satışı yapan dekoduvar.com yepyeni ayna modellerini beğeninize sundu.Uygulaması çok kolay olan sticker ve ... ( devamı )

16.06.2009
Tchibo’dan ferahlatan yaz indirimleri!
Tchibo’nun 24 Haziran’da başlayacak “Yaz İndirimi” teması ile beğenilen Tchibo ürünleri çok özel fiyatlarla sizleri bekliyor.Yazınızı unutulmaz kılacak indirim teması ile en özel Tchibo ürünleri yeniden sizlerle buluşuyor. Herkesi ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 »»