28.01.2017
Dekorasyonun öncü Türk firması STONE PANEL Ortadoğuda fırtına gibi.
1998 Yılında Türkiye\'de hizmete açılan STONE PANEL firması, Avrupa\'dan sonra, Ortadoğu\'da da adından söz ettirmeye başladı. Türkiye\'de duvar kaplama sanatının öncü firması olarak liderliğini tescillemiş olan firmanın vermiş olduğu ... ( devamı )

24.04.2014
Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı
Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten ... ( devamı )
firma: Kozmy

14.01.2013
Kapıda Ödeme Seçeneğiyle Güvenli Alışveriş weddingdekor.com’da
Kapıda Ödeme Seçeneğiyle Güvenli Alışveriş weddingdekor.com’da Türkiye’nin ilk evlilik temalı sitesi weddingdekor.com, Aras Kargo işbirliğiyle üyelerine kapıda ödeme seçeneği sunuyor. Aynı zamanda kampanyalarına da hızla ... ( devamı )

02.10.2012
Horizon Mum Decoration İstanbul Serisi
İstanbul’un tüm ışıltısı, evinizin içinde Yüzyıllardır edebiyattan sinemaya, müzikten resme sayısız sanatçıya ilham veren İstanbul ve eşsiz silüeti, Horizon ile dekorasyonun vazgeçilmezi mumlar için de benzersiz tasarımlara ... ( devamı )

22.05.2012
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!Türkiye’de bir ilk olan sanal hizmet pazarı armut.com, 300 meslek dalında, 2.000’i aşan hizmet vereniyle kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet ihtiyaçlarını ... ( devamı )

01.12.2011
Dekorasyonda 2012 trendleri…
Mobilya Modası’nın Başkenti Modoko, dekorasyonda 2012 yılının trendlerini açıkladı. 2012’de tüketicilerin geçmişe duydukları özlemden dolayı kişiye özel üretimin artacağını ifade eden Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem ... ( devamı )
Sektör:

06.09.2011
Sonbahara girerken evinizi Telamor la yenileyin
Ev tekstilinin butik markası Telamor, evinizi sonbahar renklerinin eşsiz uyumuyla buluşturuyor. Üç farklı konseptte özel tasarımların bulunduğu Telamor’un “modern”, “klasik” ve “country” ürünleri, Eylül şıklığını evinize ... ( devamı )
Sektör:
firma: Telamor

12.07.2011
Telamor Dekorasyonun her anında yanınızda
“Kumaş aşkı”nın yeni adresi Telamor, eşsiz renk kartelasıyla evinizin yüzünü değiştirirken dekorasyonun son aşamasına kadar da yanınızda yer alıyor. Telamor’un uzman kadrosu, kumaş seçiminden montaj aşamasına kadar destek ... ( devamı )

07.06.2011
Mevsimlerin izleri Rasch ile duvarlarınızda
Hanna Home'un temsilcisi olduğu Rasch, benzersiz duvar kağıdı koleksiyonları ile evlere doğanın renklerini ve dokusunu taşıyor.Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markası birbirinden farklı üç kategoride hazırlanan koleksiyonları ... ( devamı )
firma: Hanna Home

10.05.2011
Hanna Home un temsilcisi olduğu Rasch Textil in yeni koleksiyonu “Best of Rasch Textil” Swarovski taşlarla bezenen duvar kağıtları ile lüks anlayışı
İçerisinde yaşam olan tüm mekanlara kattığı sofistike tasarımlarıyla tanınan ve duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch Textil markası, Türkiye’ye özel olarak Best of Rasch Textil adı altında ışıldayan bir koleksiyon hazırladı. ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»