02.05.2014
Burn’den, Her Karesi Futbol Aşkı Dolu Bir Uygulama!
Binlerce taraftarın enerjisiyle hazırlanan Burn reklam filminin devamı niteliğindeki “Bugün O Gün” Facebook uygulaması, taraftarlara kendi videolarını hazırlama şansı veriyor. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Kulüpleri ... ( devamı )

14.04.2014
Burn’dan Üç Büyük Film
Burn, taraftarlara enerji verecek üç reklam ile ekranlarda...“İçindeki enerji her şeye yeter” diyerek, hem sorumluluklarımız hem de yapmak istediğimiz, bizi heyecanlandıran her şey için ihtiyacımız olan enerjinin içimizde olduğunu söyleyen ... ( devamı )

05.08.2012
Burn Enerji İçeceği 2012 Londra Olimpiyatları Eğlenceleri
BURN, 2012 LONDRA OLİMPİYATLARI KAPSAMINDA,ELEKTRONİK MÜZİK VE SOKAK SANATINI, ÇOK ÖZEL BİR GECEDE BULUŞTURDU! Burn; DJ David Guetta, Burn Tutku Ekibi Üyesi Doğuş Çabakçor ve Mr. Brainwash olarak bilinen küratör Thierry Guetta’yı, 1 ... ( devamı )

28.12.2011
The Hall Urban Style Burn presents ROUTE 2012 “’The Essential Trip to the New Year”
2 sahnede 15 Superstar DJ! The Hall Urban Style Küçükbayram Sok.No:7 Beyoğlu Bir yılbaşı efsanesi haline gelen Route serisi, 31 Aralık 2011 gecesi yine FG 93.7 tarafından Burn Energy Drink sponsorluğunda düzenlenen “Burn presents ... ( devamı )

07.06.2011
Keşanlı Ali Destanı ZKS de Sahnelendi
Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde MEB sertifikalı GSH kurslarına katılan öğrencilerin sahneledikleri Keşanlı Ali Destanı adlı oyun ilgiyle karşılandı. 50’li yılların Türkiye’sinde göç yoluyla büyük kentlere gelen ... ( devamı )

12.05.2011
Zeytinburnu Kültür Merkezi Gelenekten Moderne Kukla
14. Uluslararası Kukla Festivali kapsamında yer alan Behind the Actors Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor. Endonezya’ya ait olan bu gösteride; Batı Java’nın geleneksel sopalı kuklası; projeksiyon, ... ( devamı )

12.05.2011
Zeytinburnu Kültür Merkezi nde Bejan Matur un konuğu olan Kenan Işık söyleşiye şiirleriyle renk kattı.
Kenan Işık’tan şiir şöleni “Şiir hayatım 16 yaşımda bitti” diyen Kenan Işık, şiir yazmanın zor olduğunu anladığı gençlik yıllarında şiir yazmayı bıraktığını, ama şiir okumaktan asla vazgeçemediğini söyledi. ... ( devamı )

10.05.2011
Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi Davut Güloğlu Engelliler Çocuk Korosu ile Şarkı Söyleyecek
Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde Engelliler Haftası kapsamında birbirinden renkli programlar gerçekleştiriliyor. Düzenlenecek etkinlikleri kapsamında; Davut Güloğlu konseri, Komedi Dans Üçlüsü, Engelli Hacivat-Karagöz ... ( devamı )

09.05.2011
Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi nde sahnelenen ’Fedakarlık’ adlı oyun hem güldürdü hem de hüzünlendirdi.
İstanbul Dünya Sahnesi tiyatro ekibinin sahneye koyduğu oyun gerçek olaylardan yola çıkarak tiyatro severlere sunulmuş. Oyun kısaca; bir öğrenci yurdunun müdürü, müdür yardımcısı ve çalışan görevlilerin öğrencilere ... ( devamı )

06.05.2011
Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi nde Ebedi Sakinleri’ adlı söyleşi programı gerçekleştirildi.
Tarih bilincinin oluşması ve toplumsal hafızamızda kaybolan geçmişi canlandırmanın amaçlandığı programın ilk konusu, hayatı ve kişiliğiyle gerçek adı Musa Muslihuddin olan Merkez Efendi oldu. Moderatörlüğünü Eskader ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»